Inimesed

ÕHTULEHE VIDEO | Ott Lepland alistas disc-golfirajal poksijad: Läks paremini kui kardisõidus (4)

Merili Luuk, 5. november 2014, 19:12
Ott LeplandFoto: LAURA OKS
Laulja Ott Lepland esitas koos teiste tuntud inimestega poksijatele väljakutse. Kui aasta alguses vannuti erinevatele võitlejatele alla kardirajal, siis nüüd pisteti rinda disc-golfis. 

Lepland, kes oli kummalist spordiala harrastanud varem vaid ühe korra, jäi oma päevaga rahule. "Raske on võrrelda kardisõitu ja disc-golfi, kuid see tuli minu jaoks veidi paremini välja. Täitsa tore oli, uus kogemus on pooltalvisel ajal sellist spordiala harrastada," rääkis ta Õhtulehele antud videointervjuus. 

Õhus oli Leplandi sõnul ka veidi nostalgiat. "Koolivenna Rain Kärkineniga, kes ka Xplosioni sarjas osa võtab (nädala pärast toimub Eestis võistlusspordiüritus, kus saab näha nii K1, poksi kui MMA stiilis matše - toim.) arutasime, et kui mööda metsa jalutasime, tulid vanad kooli kehalise tunnid meelde. Sai omal ajal mööda tammikut Jüri alevikus tuldud klassiga. Väike nostalgia oli. Mõnus!"

Kas muusik mängiks disc-golfi veel ning millisel spordialal tunneb Lepland end eriti koduselt, vaata juba Õhtulehe videost. 

Samal teemal

4. august 2015, 07:00
65aastane Paul Kustala: discgolf’i MMil mängimisega täidan unistuse
15. märts 2015, 19:28
GALERII: Eesti talvised meistrivõistlused disc-golfis
11. märts 2015, 12:17
Nõmme parkmetsas näeb nädalavahetusel pesuehtsaid lendavaid taldrikuid
5. november 2014, 19:31
ÕHTULEHE VIDEO | Mirkko Moisar: Poksiringiks olen rohkem valmis kui disc-golfiks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee