Getter JaaniFoto: MATI HIIS
Õhtuleht.ee 3. november 2014 14:44
Detsembri alguses etendub Nordea kontserdimajas ja Vanemuise väikese saalis muinasjutt-muusikal "Koerhaldjas Mia", kus peaosi mängivad Getter Jaani, Kaire Vilgats, Emil Rutiku, Kaarel Orumägi, Contra, Kaari Sillamaa Laste ja Noorte Muusikateatri lapsed, vahendab Menu "Terevisiooni".

"Meie põhimõte on, et kõik lapsed saaksid tulla hoolimata oma puudest ja majanduslikust taustast. Muusikal on kõigile, aga me oleme loonud võimaluse ka pimedatele, kurtidele ja vaegkuuljatele, et ka nemad saavad osa võtta ja vähekindlustatud lapsed tulevad meile läbi koolide, et keegi ei peaks maha jääma," rääkis MTÜ Noor Ise Loom juhatuse liige Kadi Urbas.

"Kogu see muusikal on hästi siiras, puhas, ilus ja armas. Kui sa vaatad seda, tuleb su südamesse rahu ja seda ongi jõuluajal vaja," lisas Getter Jaani.

Samal teemal

Kommentaarid  (8)

edu 6. november 2014 00:49
Getter on armas ja siiras inimene! Pole põhjust õelutseda!
nii nii 4. november 2014 05:35
Kas enam pole vaja aastaid õppida, et saada näitlejaks, aitab lauluoskusest.
ju siis aitab. 4. november 2014 13:17
ega see getter mullegi meeldi. isegi ei oska öelda, millest see tuleb, aga tõesti ebasümpaatne. ometi tuleb ta oma muusikalidega kenasti toime. ka näosaates esines superhästi, nii, et selle hooaja omadele teeks kõigile pika puuga. ei ole ta mingi näitleja, ei ka mitte väga laulja. võltsi ninu-nännu eputisena tundub, aga oma tööd teeb kenasti ära.
6. november 2014 00:51
miks ta "võlts" sellepärast on, et ta siiras, ninnunännu ja armas on? Mis teeb ühe siiralt õnneliku inimese võltsiks??
Nii on 9. november 2014 16:22
See on see konnatriigisündroom. Kõik on kohe näitlejad, lauljad ja superstaarid. Tänu jumalale ei mängi ta "Ooperifantoomis" saan vähemalt selle tüki ära vaadata ilma seda naaivsust seal segamas nägemata. Klinkin mähkmel.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS