Jarmo AderFoto: Facebook/Argo Ader
Õhtuleht.ee 2. november 2014 16:19
Kulturist Argo Ader teatas Facebookis, et tema poja Jarmoga juhtus Taimaal Phuketis puhkusel olles traagiline õnnetus. Jarmot hoitakse hetkel kunstlikus koomas.  

"Täna öösel juhtus mu pojaga Tais Phuketis puhkusel olles traagiline õnnetus. Hetkel viibib ta kunstlikus koomas. Praegu vajab ta parimat ravi ning võimalusel koju toomist," kirjutab Argo Facebookis ja palub inimestelt selleks rahalist abi. "Kellel vähegi võimalust, siis ka kõige väiksem abi on teretulnud. Kahjuks puudus tal ka ravikindlustus. Hetkel olen ise teel poja juurde."

"Üksikasjad selguvad kui oleme kohale jõudnud! Teame vaid, et oli liiklusõnnetus," selgitab Argo postituse kommentaarides.

"Seis on küll Jarmo jaoks kriitiline, kuid me usume ja loodame kõik parimat! Jarmo pole allaandja," märgib Argo.

Kõik, kellel on võimalus Argot ja tema poega aidata, saavad teha ülekande kontole EE741010052007399008 Argo Ader, lisades märksõnaks Jarmo.

Samal teemal

Kommentaarid  (115)

Naine 4. november 2014 22:05
võta oma ettevõtetest ja maksa!
Mai 4. november 2014 21:54
Õnnetus ei hüüa tõesti tulles, kuid kui tõesti oli tegemata reisikindlustus, paneb ikka mõtlema küll.....noormehe enda "nooruse" rumalus.... Kahju....loodame ikkagi, et paraneb ja saab koju kenasti ning teeb vajalikud järeldused. Mis aga puudutab nüüd tõesti raha küsimist, siis tegelikult on ju tõesti pangad olemas ja kuna (eeldan), et mõlemad vanemad on ju tööl käivad vanemad, siis pangalaen oleks olnud parem lahendus. Usun, et iga pank oleks tulnud vastu ja kiirlaenu ruttu vormistanud sellises olukorras. Ka minul oli aastaid tagasi õnnetus ja pöördusin just panga poole.... No ei tulnud seda mõtet, et pöörduda sotsiaalmeedia vahendusel rahva poole.... Kindlasti on ka perekonnal palju häid tuttavaid, kes on valmis toetama. Palun mitte tõesti minu mõtlemist hukka mõista - siiralt kahju, et selline õnnetus juhtus, kuid samamoodi lebab hetkel lastehaiglas raske haigusega võitlevaid lapsi, kes mitte enda süü tõttu on sinna sattunud... Kes toetab neid? Tean perekonda, kus mees on kõik on kõik oma varud (auto, maja ....) müünud maha, et rahastada vähkasvajaga abikaasa ravi (jah tõesti, kasutab erakliinikuid ka välismaal). Eks meil kõigil ole oma koorem kanda....ja seda tulebki kanda....ent ikka ise või siis tõesti parimate sõprade ja sugulaste abiga. Meele ja mõttega toetan kindlasti ja palun ka häid ingleid noormeest aidata ja kaitsa!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS