Inimesed

Kadri Adamson: jah, me oleme Meelisega koos (144)

Nataly Koppel, 16. oktoober 2014, 07:00
Armastus: Näitlejad Kadri Adamson ja Meelis Rämmeld mängivad lavastuses «Mere märgid» (2014) armunuid noori. Paari vahel on kirglikud tunded ka eraelus, mõlemad kinnitavad, et nad on koos. Foto: Gabriela Liivamägi (Ugala)

Näitleja Kadri Adamson (38), kes läks lahku oma elukaaslasest ja laste isast Toomas Varast (47), on koos oma uue armastatu, Ugala teatri näitleja Meelis Rämmeldiga (39).

Kroonika kirjutas eelmisel nädalal, et Kadrit ja tema elukaaslast Toomast on viimastel aastatel haruharva seltskonnas koos nähtud ning paar kolis hiljuti lõplikult lahku väidetavalt pärast seda, kui mees tabas Kadri truudusemurdmiselt.

Võimalik, et pere lagunes Ugala teatri näitleja Meelis Rämmeldi pärast, sest just tema on seriaalidest "Kodu keset linna" ja "Kättemaksukontor" laiemale publikule tuntuks saanud Kadri Adamsoni praegune kallim. "Kinnitan, et oleme Meelisega koos," jääb Kadri Õhtulehele antud kommentaaris napisõnaliseks ega soovi rääkida eelmise suhte purunemise põhjustest ega uue romaani detailidest. Meelis Rämmeld jääb sama diskreetseks, kinnitades vaid Ugala teatri esindaja kaudu, et nad on Kadriga paar nii laval kui ka eraelus.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26. juuli 2016, 13:02
PALJU ÕNNE! Kadri Adamsonist sai Kadri Rämmeld
10. oktoober 2014, 10:47
Kadri Adamson ja Toomas Vara läksid lahku
17. september 2014, 18:43
GALERII: TV3 esitles uut komöödisarja "Keskea rõõmud"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee