Inimesed

ROLF MEENUTAB VIILUPIT JA LEINATAMME: aitäh nende unustamatute võimaluste eest! 

Toimetas Kaspar Käänik, 14. oktoober 2014 14:42
Tarmo Leinatamm ja Rolf Roosalu.Foto: Sille Annuk / Postimees
"Aitäh veel kord nende unustamatute võimaluste eest!" kirjutab laulja Rolf Roosalu Facebooki postitatud järelhüüdes, milles meenutab kaht tema jaoks väga olulist inimest – Eve Viilupit ja Tarmo Leinatamme. 

"Mäletan, kui 2003. aastal Eve helistas ja kutsus osalema saates "Kaks takti ette", mille tulemusena mind märgati ja sellest tulenevalt sai alguse minu popmuusiku tee – hakkasin ka ise laule kirjutama," seisab postituses.

Juba 2004. aastal kutsus Leinatamm Rolfi "West Side Story" prooviesinemisele, tänu millele sai ta muusikalis Tony rolli. "Võtsin toona seda võimalust nii tõsiselt, et jätsin prooviperioodi käigus suitsetamisegi maha. Tahan väga teid tänada kõige eest, mis mu eluteed suuresti muutnud on."

Rolf lisas postitusele ka muusikalide kontserdi "Memory" video, kus ta esitab koos Maarja-Liis Ilusaga laulu "The Prayer".

"Mäletan, et meeslaulja, kes seda tegelikult esitama pidi, oli haige ja hääl tulenevalt sellest mitte kõige paremas vormis. Kontserdi vaheajal tuli Tarmo minu juurde ja küsis, kas teekisn selle laulu ära koos Maarjaga. Pakkumine oli ahvatlev, aga ma ju ei teadnud sõnadest absoluutselt mitte midagi. Laulu olin kuulnud. Ütlesin, et proovime korraks klaveriga läbi ja siis otsustame," meenutab Rolf.

Samal teemal

13.10.2018
"Tarmo tundis ennast kuni viimase hetkeni hoituna ja olulisena."
12.06.2015
Hanna-Liina Võsa esineb Ave Kumpase austuseks ja Eve Viilupi mälestuseks
12.01.2015
"Tarmo rääkis alati, et kunsti ei tehta kunagi üksnes murtud südamega."
21.10.2014
"Taevase inglikoori proovides saab nüüd kindlasti rohkem nalja, sest Tarmo on ju nende juures."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee