Tiger MilkFoto: Raimond Kaljuraid
Toimetas Kaspar Käänik 13. oktoober 2014 10:34
Tiger Milk annab 20. oktoobril välja uue EP pealkirjaga "Free". Uut muusikat esitleb bänd 24. oktoobril Rock Cafés, kus lisaks astuvad lavale Leslie Da Bass ja Würffel.

Üks viimaste aastate tugevamaid nimesid Eesti elektroonilise muusika maastikul – Tiger Milk – on valmis saanud uhiuue EP, mis kannab pealkirja "Free". Plaadile on pandud kuus lugu, sealhulgas kuulajatele juba tuttavad "Don't Tell Me" ning "Free".

"Uus EP on loomulikuks jätkuks kaks aastat tagasi ilmunud "Supenatural'ile", sisaldades Tigerile iseloomulikult laia spektrit. Siit leiab nii "salm-refrään" tüüpi popmuusikat kui ka tumedama ja aeglasema minekuga radasid," räägib EP-st Ville Veering. "Tundsime, et üks periood on ümber saamas ja tahtsime materjali nö süsteemist välja saada. Oleme ise lõpptulemusega väga rahul ja see on, arvestades meie seltskonna erinevaid muusikalisi taustu, igati äge saavutus," lisab Veering.

Tiger Milk sai alguse 2009. aastal kui DJ Meelis Meri ning produtsent ja trummar Ville Veering otsustasid koos muusikat tegema hakata. Praegu kuuluvad bändi koosseisu lisaks Merile ja Veeringule ka lauljatar Eva K. ja kitarrist Allar Tiigi. Debüütalbum "Supernatural" ilmus aastal 2012 ning järgmise aasta alguses nopiti Eesti Muusikaauhindade jagamisel auhind "Aasta elektroonikaalbumi" kategoorias.