Inimesed

Laulja Vaido Neigaus müütab burgereid? (18)

Õhtuleht.ee, 10. oktoober 2014 07:00
Vaido Neigaus.
Pealtnägijad kinnitavad: metroseksuaalset lauljat Vaido Neigausi võib kohata Tallinna vanalinnas hamburgerirestoranis klienditeenindajana.

"Pühapäeva õhtul märkasin Neigausi oma üllatuseks Aia tänava burgerisöögikoha Dereku Burger leti taga. Vaido võttis vastu tellimusi ja toimetas söögi-joogi lauda. Jättis teenindajana kena ja viisaka mulje, soovis head isu," kirjeldab oma avastust anonüümsust palunud tunnistaja.

Neigaus ise keeldub täpsustavatest kommentaaridest. "Aitan ainult sõpru," lükkab ta ümber oletused, nagu oleks muidu juuksuriametit pidav mees järsku elukutset vahetanud. Sama sõnaahtrateks jäävad ka toidukoha omanikud.

Abiliseroll restoranis on vaid viimane episood Neigausi kirevast töökogemusest. Nooruk on kui hunt Kriimsilm pidanud viimase viie aasta jooksul kõige erinevamaid elukutseid.

Portaal Elu24 on kirjutanud, et pärast kooli lõpetamist töötas Neigaus esmalt Seppälä poes stilistina. Detsembris 2011 asus ta jumestaja tööpostile mineraalmeigi firmas MicaBella.

2012. aasta alguses proovis noormees kätt prillidisainerina. Samast suvest töötab Neigaus juuksurina ilusalongis Kroon – see on amet, mis toob talle siiani leiva lauale.

Lisaks enda metroseksuaaliks kuulutamisele on Neigaus pakkunud kõneainet oma heliloominguga. Äsja avaldas ta uue loo nimega "YOLO Bitch" - YOLO on lühend ingliskeelsest lausest "you only live once" ehk "sa elad ainult korra".

Neigausi Facebooki konto reedab, et artistil on sügisel plaanis ka kontserttuur mööda Eestimaa koole.

Samal teemal

27.08.2015
VAATA VIDEOT I Vaido Neigaus pikendab värske looga lõppevat suve
20.04.2015
26AASTASELT INFARKTI SAANUD VAIDO NEIGAUS: kartsin pärast seda kogu aeg ja mõtlesin, et nüüd ongi minek
01.09.2014
KUULA! Vaido Neigaus äsab uue looga!
01.07.2014
Vaido Neigaus ajaks briti ansambli meeleheaks riided seljast?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee