Inimesed

Astroloog Edda Paukson: "Olen õnnelik, et mul on kaaslane, kellega koos hommikul taevast uurida!" (52)

Kaja Roomets, 9. oktoober 2014 07:00
UUE KAASLASEGA: «Läheme, käest kinni, kas metsa või mere äärde uitama,» kostab Edda Paukson küsimuse peale, kuidas nad Leinoga oma aega veedavad Pilt on tehtud tänavu kevadel Keila-Joal. Foto: ERAKOGU

"Meil on Leinoga ühised huvid, me armastame ooperit ja naerame sarnaste asjade üle. Me hoolime teineteisest, kuid jumala eest, ei mingit kullakest, musukest ega muud taolist ninnu-nännutamist!" naerab Edda Paukson.

Läinud pühapäeval Estoniasse "Fausti" vaatama minnes tabas Naistelehe piltniku kaamerasilm Edda esimest korda pärast kaasa Eduardi surma uue meessaatja seltsis, kuigi kooskulgemisest pole Edda sõnul kunagi saladust tehtud. "Kolm aastat oleme koos elanud, kuid me ei ole seda kusagil afišeerinud. Meil on Leinoga niigi hea olla! Igatahes on meie mõlema lapsed meie kooseluga leppinud. Minu vanem poeg Andres oli see, kes mind hiljuti noomis, et mis ma oma sõpradega edasi jahmerdan, ega ma Leinole sellega liiga tee."

Edda Pauksoni sõnul said aga juba nende kooselu alguses reeglid paika pandud: "Ütlesin Leinole, et sõbrad olid, on ja jäävad. Ja ma kohvitan ning mängin nendega bridži edaspidigi. Ka ei lubanud ma suitsetamist maha jätta, kuigi Leinole oleks see ehk meelepärane olnud."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.06.2015
Edda Paukson müüb mõisa: "Seal on palju ilusaid mälestusi, mis teevad haiget."
02.10.2014
VANA HITT | Igor Mang – kas tõesti selgeltnägija?
18.06.2014
Edda Paukson: olge hoolikad, ulakas Merkuur viskab vimkasid kuu lõpuni!
31.05.2014
Astroloog Edda Paukson: "Silmarõõm võib tekkida kõigil päikesemärkidel."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee