Saund

VIDEO I NAGU SUURVÕISTLUSEL! Anu Säärits kommenteerib Slippery Slope'i poiste jooksuvõistlust!  (1)

Toimetas Geidi Raud, 10. september 2014 12:30
Pildil (vasakult) Slippery Slope'i trummar Henri Kuusk, solist Egert Milder ja bassimees Madis Lett. Foto: Stanislav Moškov
Noortebänd Slippery Slope kogub Hooandja abiga raha oma esimese plaadi välja andmiseks. Bänd on selleks puhuks filminud ka videoklipi, milles peetavat jooksuvõistlust kommenteerib ei keegi muu kui spordiajakirjanik Anu Säärits.

"Tasavägiselt eesmärgi poole püüdlevatel maskuliinsusest nõretavate trubaduuride silmis pole märgata veel teragi väsimust. Tulgu või toss jalast! Täna pole asi rekordis või võidus, vaid milleski palju suuremas," kommenteerib Säärits videos peetavat võidujooksu ja märgib, et kõigil on võimalus aidata Slippery Slope üle finišijoone.

Bänd ise kirjutab Hooandjas, et 2014. aasta palava suve lõppedes, on nad viimaks oma suurimale ühisele unistusele ja saavutusele - täispikale plaadile - lähemal kui kunagi varem.

"Meie plaadi eelarve on 8500 eurot, millest omafinantseering on hetkel ligi 6000 eurot," kirjutab bänd, et loodab Hooandja abiga saada kokku vähemalt 2500 eurot, mis kataks plaatide trükkimise ja masteriga seotud kulud ning võimaldaks neil plaadi oktoobri keskpaigaks välja anda.

Slippery Slope on "Noortebänd 2012" tiitliga pärjatud bänd, kuhu kuuluvad Egert Milder, Madis Lett ja Henri Kuusk.

Samal teemal

16.10.2014
KUULA! Slippery Slope avaldas uue singli, mis räägib bändiliikmete varalahkunud sõbrannast
09.09.2014
Helen Adamson sai napilt raha kokku kiusamisevastaseks muusikavideoks: mul tuli pisar silma
05.09.2014
Rolf Roosalu kogub akustiliseks plaadiks toetusraha: ei ütleks, et minust saab ballaadimeister, kes laulab südantlõhestavaid lugusid
01.09.2014
"Sae mu naine pooleks ja võlu pangakontole raha!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee