Grete Lõbu, Marko ReikopFoto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 1. september 2014 18:40
ETV "Ringvaade" alustas 1. septembri õhtul algusega kell 19.00 uut hooaega.

Marko Reikopil ja Grete Lõbul oli hea meel esitleda esimeses saates kooli, kus hindeid ei panda, õppida saab puu otsas onnis ja lõunasöögiks on pannkoogid. Ka oli "Ringvaatel" külas eesti mees, kes on töötanud Barack Obama heaks.

Mida arvate teie, lugejad? Kas juba igatsesite Marko ja Grete järele? Kas jäite suvehooaja "Ringvaate" vedajate Jüri Muttika, Hannes Hermaküla ja Reimo Sildveega rahule? Said nad teie hinnangul oma tööga hakkama?

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

Nii 7. september 2014 19:09
Mulle täitsa meeldis ja mis põhiline,oleks peale aktuaalset edasi,see ju super aeg.Nüüd kõik kell 7 koos,üks pudru ja kapsad.Teemad olid mõnusalt suvised ja kerged,laske samas vaimus edasi,ainult kell 21:35
mumm 2. september 2014 21:55
Muttika ei ole ETV saates eriline leid. Tema madalad ja maitsetud vaimukused meeldivad vaid omasugustele. Saatejuhid võiksid toitude degusteerimisel ikka pabersalvrätikut kasutada ja iga maitsmise järel võiksid nad ka kahvlit-lusikat vahetada. Tihti on lausa piinlik, kui ei tyeata, kuhu sõrmi puhastada jne mud apsud. Piinlik esinejal, aga tundub, et nendele enestele see ei ole probleem. Aga kui lapsed saadet juhtuvad jälgima, mis tase???? ETV peaks eetiliselt ja esteetiliselt inimesi arendama.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS