Saund

Helen Adamsoni kiusamisevastase muusikavideo projekti Hooandjas toetab ka president Ilves (5)

Õhtuleht.ee, 27. august 2014, 11:47
Helen AdamsonFoto: STANISLAV MOSHKOV
Lauljanna Helen Adamsonil on valminud koolikiusamise vastase sõnumiga laul, mis on plaanis avaldada juba septembris koos teemakohase videoga. Helen kogub projekti teostamiseks vajalikku rahasummat Hooandja abiga. 26. augustil toetas kampaaniat ka Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves ning jagas kampaania infot ka oma Twitteri kontol.

"Vabariigi presidendi toetus kampaaniale on suurim tunnustus ja abi kiusamisevastase sõnumi levitamiseks" sõnab Helen. "Olen presidendi toetuse üle äärmiselt tänulik ja südamest liigutatud."

"Tegeleme hetkel aktiivselt ka sügisel algava koolikiusamise vastase kampaania ettevalmistamisega. Usun, et kiusamisevastase sõnumi levitamine läbi muusika on lisaks kampaaniale suurepärane viis sõnumi lasteni viimiseks." lisab Helen.

Hetkel on kogutud vajaminevast summast 41% kuid kampaania lõpuni on jäänud vaid 6 päeva. Helen kutsub üles kõiki kel võimalik projektile hoogu andma, sest toetada saab kasvõi 1 euroga ning projekti jagamisega.

Kingituseks toetajatele pakub Helen muuhulgas välja akustilise kontserdi koos Eesti Talendisaate võitja, lehepillipoisi, Erki-Andres Nuudiga, šokolaadikoogi küpsetamise, ühise õhtusöögi jpm. 

Vaata projekti ja teiste auhindade infot SIIT!

Samal teemal

7. jaanuar 2015, 07:00
Helen Adamson: nüüd püütakse hoopis minust koolikiusajat teha!
28. oktoober 2014, 12:36
Helen Adamson: "Oma debüütalbumit saan tõesti nimetada "hinge albumiks"."
16. oktoober 2014, 07:00
"Ongi hea, et sind koolis pole","Kui tuled, saad tappa!"
16. september 2014, 08:22
VIDEO: Helen Adamson sai valmis videoga, mille jaoks Hooandjas raha kogus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee