Inimesed

GALERII: 30 Seconds To Mars viskas rahvasse värvilisi palle ja kutsus inimesi lavale 

Katharina Toomemets, 16. juuli 2014 07:00
Foto: Teet Malsroos
"Tõuske püsti, te ei ole Celine Dioni kontserdil!" hüüdis ansambli 30 Seconds To Mars solist Jared Leto eile majatäiele Saku Suurhalli publikule, kui bänd lõpuks lavale tuli. 

Selle hüüde peale tõusid oma istmetelt püsti need inimesed, kes olid kontserdile ostnud istekohad. Kui tavaliselt istutakse pärast kord püstitõusmist taas maha, siis seekord jäi publik jalgele. Tegelikult ei tulnud õhtu peaesinejat väga kaua oodatagi, bänd astus lavale vaid napid 15 minutit pärast välja kuulutatud aega.

Rahvas huilgas ja plaksutas kaasa ning kontsert võis alata. Loo "This is War" ajal laulis publik üksmeelselt kaasa ja ühtäkki lendasid rahva sekka eri suuruses värvilised õhupallid, mida kõik puudutada ja edasi lüüa said, ning hunnik värvilisi konfette.

"Nii hea on jälle siin olla!" hõiskas Leto oma fännidele. Ühel hetkel krabas ta lavale ühtlasi kolm noormeest, keda ta pakkus olevat kolmikud. Kui esitusele tuli lugu "Do or Die", kutsuti lavale omakorda kolm tüdrukut, kes olid loo videos.

Leto eestvedamisel laulis publik lugu ilma saateta kaasa, samal ajal kui bändi ninamees laval Eesti lippu lehvitas.

Mõni hetk hiljem palus Leto kõigil välja võtta oma mobiiltelefonid, et nendega valgust näidata. Laulu "City of Angels" saatis välgumihklileekide asemel tänapäevale kohane mobiilitulukeste meri. Megahitt "Closer to the Edge" tõmbas käima ka kõige apaatsemad kuulajad, nii et rahvas t täis saal möirgas kaasa laulda.

Kontserdile oli tulnud ka ansambli Terminaator solist Jaagup Kreem oma poja Robiniga. "Meie peres on Robin ikka see fänn. Mulle läheb rohkem peale nende vanem materjal," ütles Jaagup ja lisas, et tuligi kontserdile poja pärast.

Samuti lasi Leto publikul endale kinnitada, et teda ikka meie maal igatseti (see pole ju nende esimene kontsert siin), ja andnud ühe noodi ette, lauldi tema eestvedamisel taas kaasa.

Tundub, et mitte ühtegi kohaletulnud inimest ei jätnud kontsert külmaks. Kuigi seisualas võis kuulda nurinat, et pikemate inimeste tagant naljalt lavale ei näe, siis üldjoontes oldi kontserdist vaimustunud. Šõu lõpus kutsus bänd lavale enesega kaasa möllama üle 40 kontserdilise.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee