Foto: TEET MALSROOS
Piia Õunpuu 14. juuli 2014 11:09
Õllesummeri viimasel päeval esines armsa kontserdiga teiste seas ka indie-bänd Tenfold Rabbit. Kuigi pealtvaatajaid oli vaid mõnikümmend, jäi bänd ise kontserdiga rahule.

"See publik, kes kohal oli, need olid hästi toredad, elasid kaasa ja kuulasid," rääkis bändi solist Andres Kõpper. Tõsi, lava ees oli ruumi kasvõi pikniku pidamiseks või kaerajaani tantsimiseks, kuid kohale tulnud fännid õõtsusid muusika rütmis unelevalt kaasa ja nautisid noormeeste esinemist.

Õllesummeri festivalimelust osa saamiseks Kõpper ja teised bändiliikmed väga aega ei leidnud. Siiski jõudis Kõpper kolmapäeval kuulama Õllesummeri üht peaesinejat Bastille'd. "Ma ei teadnud peaaegu ühtegi lugu, kuigi arvasin, et ma tean seda bändi. Aga nad tegid oma asja ja ma arvan, et need, kellele see bänd meeldib, need võisid väga rahule jääda," rääkis Kõpper. "Minus nad mingit suurt emotsiooni ei tekitanud," lisas ta.

Erilisi suveplaane meestel pole. "Võtame suhteliselt rahulikult ja mõnusalt," rääkis Kõpper ja lisas, et kontserte neil väga palju planeeritud ei ole.

"Suve lõpus tahaks hakata salvestama lugusid ka purki," ütles Kõpper. Uue plaadi ilmumiskuupäeva küll paigas pole, sest bändiliikmed ei taha endale liigseid piire seada ning plaati avaldada enne, kui kõik sellega rahul on.