VALLATUD VESTID: Tanel Padar, Jalmar Vabarna ja Ott Lepland.Foto: Mati Hiis
Toimetas Kaspar Käänik 16. juuni 2014 14:13
Täna avalikkustas oma uusima, järjekorras kolmanda singli kooslus Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna ehk Vallatud Vestid. 

"Seda oleme varem ka öelnud, et tegelikult eksperimentaalse ning pigem ühekordse projektina mõeldud ettevõtmine on saanud tiibadesse erakordselt suure tuule, mida tõestavad jätkuv publikuhuvi, kaks täispikka albumit ning nüüd järjekordne täiesti uus lugu," räägib loo "Värvid" muusika autor Tanel Padar.

""Värvid" on suvelugu, millele kirjutas väga suvised ja muhedad sõnad Jaan Pehk ning kus kohtuvad meri, päike, vikerkaar, suvine kerge vihm ja muu, mis suve juurde kuulub," ütleb Ott Lepland. Ta lisab, et loodetavasti on lugu selline, mis mõnusaks vahelduseks teistele suvistele lugudele, mis algavad ei tea kus ning lõppevad ei tea millal.

Vallatute Vestide kolmas liige Jalmar Vabarna sõnul ootab Veste ees tegus ja töökas suvi: "Eelmisel nädalavahetusel antud kaks väljamüüdud kontserti Käsmus näitasid, et Vestid on rahval niiöelda seljas. Kontserte on meil suveks planeeritud veel ning kindlasti saab nendel kõigil kõlama nii uus lugu "Värvid", kui ka palju muud ootamatut ja huvitavat".

Järgmine võimalus Vallatuid Veste kuulata on juba 23. juunil Nõmme spordikeskuses, kus astutakse üles "Üle linna jaanitule" raames.