Inimesed

Lastefond saadab aasta tublimad vabatahtlikud tänutäheks reisile (1)

Toimetas Liina Metsküla, 12. juuni 2014, 14:33
 Lastefond
SA TÜ Kliinikumi Lastefond kuulutab juba teist aastat järjest välja aasta tublimad vabatahtlikud, kelleks tänavu osutusid Maria Mandri ja Sirli Heinsoo. Koostöös sponsor AS Baltic Toursiga lennutatakse nad kolmepäevasele preemiareisile Lissaboni.

Lastefondi aasta vabatahtlikud selgusid fondi juhtkonna ja vabatahtlike koostöös, kus vabatahtlike ringkond valis enda seast välja neli tublimat, kes pääsesid edasi n-ö teise vooru. Neist neljast pidas juhtkond aunimetuse väärilisteks Lastefondi vabatahtlikkonna aktiivseid eestvedajaid Tartu vabatahtlike juhti Maria Mandrit ning Tallinna vabatahtlike juhti Sirli Heinsood.

Maria on Lastefondi vabatahtlikuna tegutsenud 2011. aasta kevadest. Nende kolme aasta jooksul on ta algatanud hulga edukaid projekte, koordineerinud mitmeid üritusi ning täitnud fondis nii meediaspetsialisti kui vabatahtlike juhi ülesandeid.

Sirli sõnul on Lastefondi vabatahtlik töö tema jaoks meeldiv ajaviide, kus on väga reaalselt tunda, et väikestest asjadest sünnivad suured. Osaks saanud tunnustus tuli talle suure üllatusena, samas tunneb ta heameelt, et vabatahtlike tööd nii kõrgelt hinnatakse.

Ka Maria hindab organisatsioonisisest tunnustust väga kõrgelt. „Nii Lastefondi vabatahtlikkond kui ka juhtkond koosneb suurepärastest inimestest, kes kõik panustavad oma aega ja oskusi, et muuta väikeste abivajajate elu paremaks. Kaaslaste tunnustus tähendab mulle palju," tunneb temagi esiletõstmisest suurt rõõmu.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee