Inimesed

Tanja eurotantsupartner Argo Liik: "Tanjale on väga raske "ei" öelda, vähemalt minul!" (13)

Katharina Toomemets, Kopenhaagen, 10. mai 2014 11:36
Foto: REX

"Sa ei saa ju teha meeletult kirglikku stseeni inimesega, keda põlastad," räägib Tanjat Eurovisioni lauluvõistlusel tantsitanud Argo Liik, et lavapartneriga peab omavaheline keemia klappima.

Läänemaalt Lihulast pärit Argo Liik (33) alustas võistlustantsutreeninguid kuueaastaselt. "Mul on vanem vend, kes pandi tantsima ja nooremal ei jäänud kah midagi üle. Minu käest ei küsitud midagi," naerab Argo.

Peaaegu iga päev sõidutas isa tema ja ta venna pärast tööpäeva autoga 56 kilomeetri kaugusele Pärnusse tantsutrenni ja tagasi.

Keskkooli ajal majanduskallakuga klassis õppides tegeles Argo veel tantsimisega, kuid pärast seda Tallinna äriasjandust tudeerima minnes jäi tants tagaplaanile. Kuni päevani, kui Argole helistas endine klassiõde ja kutsus teda Tallinna tehnikaülikooli tantsuansamblisse, sest tal polnud partnerit.

"Ma töötan kogu aeg."

"Seal sain kokku inimestega, kes olid pedas koreograafiat õppinud ja nemad hakkasid rääkima, et läheksin ka sinna proovima. Ühel hetkel olingi Laia tänava väikeses saalis (Tallinna ülikooli koreograafiaosakond asus varem Laial tänaval – K. T) katsetel."

Argo ütleb, et neli aastat koreograafiaõpinguid oli üks kihvtimaid aegu tema elus: "See emotsionaalne pakett, mis ma sealt sain, motiveerib mind siiani."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.05.2014
Eestit jäi finaalist lahutama 4 punkti
06.05.2014
Taustalauljad: "Teeme väga hea esituse, eelkõige Tanja teeb."
02.05.2014
Tanja taustatantsija Argo: oleme pärast lavaproovi teinud väikseid muudatusi
29.04.2014
Tanja tegi Kopenhaagenis esimesed proovid: "Eurolava on grandioosne ja massiivne!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee