Üritused

Raidi ja Aasmäe avalik pöördumine: kutsume rahvusringhäälingut astuma samme Venemaa kõrvaldamiseks Eurovisionilt  (46)

Toimetas Kristin Aasma, 24. aprill 2014 11:08
Juku-Kalle Raid (vasakul), Hardo AasmäeFoto: Mati Hiis, Teet Malsroos
Euroopa Parlamendi valimistel Iseseisvuspartei nimekirjas kandideerivad Juku-Kalle Raid ja Hardo Aasmäe tegid Eesti Rahvusringhäälingu juhtidele avaliku pöördumise, milles paluvad neil astuda samme, et peatada Venemaa osalus Euroopa Ringhäälingute Liidus ning kõrvaldada Venemaa eelseisvalt Eurovisioni lauluvõistluselt.

"Lp. Agu Uudelepp, Eesti Ringhäälingu nõukogu esimees.

Lp. Margus Allikmaa, Eesti Ringhäälingu juhatuse esimees.

Tänaseks on Venemaa meediakanalid muutunud Putini-Venemaa propaganda hääletorudeks. Nimetad meediakanalid õigustavad varjamatult Venemaa vallutusi Ukrainas ja õhutavad vallutuslik-šovinistlikke meeleolusid Vene ühiskonnas.

Tagatipuks on Venemaal kavas kasutada selles kampaanias ka Eurovisiooni lauluvõistlust. Ühelt poolt siseriiklikus Kremli poliitika edupropagandas, sest Venemaa osaleb Eurovisiooni lauluvõistlusel 20-ndat korda. Samas on kahtlusi tekitanud Venemaa võistluslaulu šovinistlik varjund.

Seoses sellega kutsume Eesti Rahvusringhäälingut astuma samme Venemaa kõrvaldamiseks eelseisvalt Eurovisiooni lauluvõistluselt. Sellega annaks Eesti Rahvusringhääling oma jõukohase toetuse Ukrainale tema raskel hetkel.

Lugupidamisega,

Juku-Kalle Raid
Hardo Aasmäe"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee