Saund

Ansambel Swingers: oleme nii head sõbrad, et teeme koos reisiplaanegi (13)

Katharina Toomemets, 20. aprill 2014 16:10
SUUR KOOSSEIS: Vasakult Indrek Sarrap (kontrabass), Karl-Erik Taukar (laul), Rauno Pella (trummid), Birgit Õigemeel (laul), taga Timo Vendt (viiul, saksofon), ees Mikk Saar (laul), Tanja Mihhailova (laul), Mihkel Mattisen (klahvpillid) ja Pearu Paulus (laul). Kuigi Taukar ei ole ametlikult Swingersi nimekirjas, on noormees Indreku sõnul juba nendega päris palju esinenud ja teda võib juba samuti liikmeks lugeda. Foto: Virge Viertek
"Swingersi koosseis kujunes välja meie toredast sõprusringkonnast. Mina ja Mihkel Mattisen oleme tuttavad peaaegu sünnist saati, ka meie vanemad tundsid üksteist juba kooliajast. Mihkliga käisime koos muusikakeskkoolis ja oleme sellest ajast parimad sõbrad," räägib Indrek Sarrap, kuidas pandi kokku ansambli Swingers koosseis.

Swingers loodi aastal 2009, kui avati 1930. aastate stiilis lokaal Chicago 1933. Indrek mängib Swingersis kontrabassi, Mihkel klahvpille, viiul ja puhkpillid on Timo Vendti pärusmaa ning trummide taga istub Rauno Pella. Solistidena löövad bändis kaasa Pearu Paulus, Birgit Õigemeel, Tanja Mihhailova ja Mikk Saar.

Edasi lugemiseks: