KIIRE VANANEMINE: Võrreldes mõne aasta taguse ajaga ei tunne üleni halliks jäänud Martin Freemanit enam äragi.Foto: AOP
ÕL 12. aprill 2014 08:20
"Kääbiku" filmides Bilbo Bagginsit ja "Sherlocki" sarjas dr Watsonit kehastav Martin Freeman (42) ilmus kolmapäeval New Yorgis oma uue telesarja "Fargo" tutvustusüritusele enneolematult kõhna ja kahvatuna, kirjutab Daily Mail.

Võrreldes aastataguse ajaga on näitleja nägu kondisemaks jäänud ning tema varem hallisegused juuksed on juba pooleldi helehallid.

Kuigi Freeman proovis kaamerate ees naeratada, oli ta silmanähtavalt väsinud moega. Ehk on viimaseil aastail väga hõivatud olnud mees omale tööga liiga teinud?

Freemani karjäär sai tuule tiibadesse küll 2003. aasta filmiga "Armastus on see", ent iseäranis nõutud on ta 2010. aastast, kui teeb kaasa sarjas "Sherlock".

Filmide ja seriaalide kõrval on Freeman leidnud aega ka teatrilavale astuda. Praegu valmistub ta elu esimeseks Shakespeare’i rolliks Richard III-na.

"See on kiireim tööots, mis mul kunagi on olnud. Ma pole iial varem nii kiiresti töötanud," rääkis ta Spinoff Online’ile uue seriaali "Fargo" võtetest ja lisas, et tema põhimõte on nüüd ja kohe elu pakutavatest võimalustest maksimumi võtta.

Ehk peaks ta esialgu hoopis puhkust võtma?