Inimesed

Eurovisionile läheb taas beebiootel laulja – Marvi Vallaste (15)

Õhtuleht.ee, 11. aprill 2014 07:00
Marvi Vallaste, Tanja Mihhailova ja Timo Vendt.Foto: Mati Hiis
"Jah, olen beebiootel," kinnitab lauljatar Marvi Vallaste Naistelehele. Marvi sõidab peagi Tanja taustalauljana Eurovisionile, seega on Eesti poolt eurolaval taas last kandev naine. Mullu Eurovisionil meid esindanud Birgit Õigemeel kandis võistluse ajal samuti last.

Marvi (30) rääkis aastal 2011 Naistelehes, et on armunud. "Veel ei hakka ma emaks saama, aga arvan, et see pole enam üldse kaugel," rääkis ta siis ja kinnitas, et tema süda ei ole enam vaba ja selle on hõivanud salapärane noormees, kes muusikaga ei tegele.

"Armastus on inspireeriv, avad endale uksed väga heade mõtetega. Kõik jookseb libedalt," õhkas ta siis ja rääkis, et see, et ideaalmees võiks tulla väljastpoolt muusikamaailma, ei olnud valmis mõeldud põhimõte – nii lihtsalt juhtus. "Ma olen ka oma peigmehele palju laulnud," rääkis ta ning lisas, et veel on vara öelda, kas just see noormees on Härra Õige.

Marvi kallim on temast kaks aastat vanem Rait Potisepp, kes on tegev firmas, mis varustab kontoreid toidu- ning majapidamistarvete ja müüb uuenduslikke kontoritarbeid.

Rait on löönud kunstniku ja näitleja rollis kaasa ka näiteks vabariikliku noorte tantsijate suvelaagri etenduses "Kaua võib?".

2009. aastal leidsid teineteist Marvi ja ansambli The Sun endine trummar Boris Hrebtukov ehk Borka. "Me ei ela veel koos, kuid ühel päeval võiks meil olla oma maja ookeani ääres, palju lapsi ning koer ja kass," naljatas Borka siis. Järgmise aasta aprillis mindi lahku, kuid juba juulikuus sahistati, et noored on teineteist taas leidnud. Mõlemad jätsid taasühinemise kommenteerimata.

Samal teemal

22.07.2014
Marvi Vallaste sai emaks: "Õnn on majas."
09.04.2014
"Õnneks oli rõõmuhetki lennu ajal ikka kõvasti rohkem kui nuttu."