Kristiina OjulandFoto: ARNO SAAR
Õhtuleht.ee 6. aprill 2014 22:56
Kristiina Ojuland tunnistas saates "Nädalaõpp Kanal 2-ga", et on tõepoolest kulutaja loomuga ning talle meeldib kauneid asju kanda.

"Me elame üks kord elus. Me ei võta midagi kaasa," selgitas Ojuland. "Ma ei ostagi selliseid asju, mida mul vaja ei ole. Ma ostan harva, aga siis ma ostan mingi korraliku asja. Et ta läheb asja ette."

Ta ütles, et ei osta kunagi midagi emotsionaalselt, vaid käib asja hoopis mitu korda vaatamas – seetõttu on nii mõnigi kord ka kaunist esemest ilma jäänud.

Ojuland tõdes, et tema kohta käivad jutud on tegelikult klišeede küsimus, mis talle viimaste aastate jooksul on püütud nii-öelda otsaette kleepida: Ojuland on loll, blond, guggimucci.

"Kui ma panen mingi kostüümi selga, mille kohta kirjutatakse, et oo, see on nüüd Chaneli selle kevade viimane versioon. Ja tegelikult olen ma seda kostüümi kandnud kümme aastat, siis kui ma olin välisminister. Ta on ostetud täiesti tavaliselt kostüümipoest," jutustas ta.

Ojuland nimetab sellist sildistamist nõiajahiks. "Ja mida nõiaga on vaja teha? Tuleriidale panna," võttis ta kokku.

Ta lisas, et selliste teemade puhul pole tema vastu armutu olnud mitte ainult ajakirjandus, vaid ka konkurendid.

Samal teemal

Kommentaarid  (20)

Minu arvates 8. aprill 2014 14:50
üks targemaid, sümpaatsemaid ja parema maitsega naispoliitikuid Eestis! Lisaks ka väga töökas inimene, igati ära teeninud hea elujärje. Edu edaspidiseks, Kristiina!
jee 7. aprill 2014 17:40
kulutaks ka kui oleks, mida kulutada
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS