Tele

Neljandas "Klassikatähtede" saates kõlavad klassikalise ja popmuusika töötlused 

Toimetas Kaspar Käänik, 30. märts 2014 12:22
Katariina Maria KitsFoto: facebook.com/klassikatahed
ETV "Klassikatähtede" saates on kaheksast noorest ja andekast võistlejast järele jäänud kuus. Täna tuleb neil esitada parafraas ehk töötlus klassikalisest muusikast ja popmuusikast.

Kontserdivoorust pääsesid edasi kõik võistlejad, kuid kogutud punktid võetakse arvesse järgmise saate tulemuste selgitamisel.

Seekord astuvad võistlustulle: Katariina Maria Kits (viiul), Elina Netšajeva (laul), Taavi Orro (klarnet), Anni Ruugla (flööt), Henri Zibo (akordion) ja Jakob Teppo (klaver). Žürii külalisliikme toolil istub Vaasa linnaorkestri kontsertmeister Maano Männi.

Telekonkurss "Klassikatähed 2014" koosneb kokku kuuest televooru otsesaatest pühapäeviti kell 18.40 ETVs ja 26. märtsil Estonia kontserdisaalis toimunud kontserdivoorust. Konkursi lõpetab 16. aprillil Estonia kontserdisaalis toimuv finalistide galakontsert.

Žürii püsiliikmed on pedagoog ja tšellist Mart Laas (ühtlasi eelmisel aastal võitnud Marcel Johannes Kitse õpetaja) ja Rein Rannap.

Saatejuht on Marko Reikop. Formaadi autorid on Timo Steiner ja Helen Valkna. Otsesaate režissöör Ülle Õun, produtsent Helen Valkna.

Samal teemal

25.06.2014
Kaksikutest klassikatähed jätkavad õpinguid välismaal
29.03.2014
Klassikatäht Henri üllatas publikut laval lihapalli süües
26.03.2014
Klassikatäht Elina Netšajeva: mulle meeldib ekstreemne asi
23.03.2014
Kolmandast "Klassikatähtede" saatest tuli lahkuda Pipilota Neostusel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee