Foto: Marion Pettai
Toimetas Kaspar Käänik 30. märts 2014 08:06
Kanal 2 populaarse tele-mälumängu "Mis? Kus? Millal?" kevadhooaja teises lahingus võitsid televaatajad Tiit Naaritsa võistkonda 6:5. Saate parimaks stuudiomängijaks tunnistati Hugo Tang, kes tõi oma võistkonnale kolm punkti.

Seekordses saates võitsid televaatajad Tiit Naaritsa võistkonda, kuhu kuulusid lavastaja Roman Baskin, teleajakirjanik Imre Kaas, keskkonnaspetsialist Hugo Tang ning uute liikmetena kolumnist ja tippmälumängur Erkki Bahovski ning ristsõnade lahendaja Villu Tamme.

Kui seis oli 5:5, valis vurrinool välgu sektori, kus punkti teenimiseks tuleb õigesti vastata kolmele järjestikusele küsimusele.

Välgu esimene küsimuses oli illustreeritud fotoga ja Dmitri Vorosnin tahtis teada, mis inspireeris hollandi kunstnikku Robert Stami rajama ühele jõele nelja erivärvilist silda. Kapten Tiit Naarits arvas, et inspiratsiooniallikaks oli vikerkaar. Õige vastus oleks olnud aga see, et Robert Stam kopeeris oma sildade kujunduse euro paberkupüüridel kujutatud väljamõeldud sildade pealt.

Vorosnini küsimus valiti ka saate parimaks ja mees teenis kokku 600 eurot.

Vahekohtunik Erki Berends nimetas saate lõpus tarkade võistkonna parimaks mängijaks Hugo Tangi, kellele Elmo Nüganen kinkis "Voldemar Panso päevaraamatu". Tang saab võimaluse osaleda hooaja viimases mälumängulahingus, kus võistkondade parimatest mängijatest koosnev supertiim astub televaatajate vastu.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

To to kkk 30. märts 2014 23:20
Ma sain küsimusest väga hästi aru :) Ma ei saanud ainult sellest aru, miks targad nii lihtsa (ja mitteõigeks osutunud) vastusega leppisid, püüdsin sellele viidata.
mälu 30. märts 2014 19:00
hea saade,aga võistkonna kapten võiks ikka oma võistkonna paremini komplekteerida.Mitmes hooaeg käib,aga hr.Baskin pole kordagi ühtegi õiget vastust andnud.Vahel ei saa mees ju küsimustestki aru(mida küsiti?)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS