VARSTI KOOLI: Miss Kristina on plaani võtnud lähima kolme aasta jooksul Helsingi ülikooli astuda, sest ta soovib tulevikus hakata tööle tõlkijana.Foto: Erakogu
Piret Parik 19. märts 2014 07:00
"Ma tahaksin järgmise kolme aasta jooksul minna õppima ülikooli. Igatahes ma proovin vähemalt sisse astuda," kinnitab möödunud suvel Miss Estoniaks kroonitud Kristina Karjalainen.

Kristina Karjalaineni sihiks on Helsingi ülikool, kus ta soovib spetsialiseeruda keelte õppimisele, et kunagi töötada tõlkijana. Kuid see ei juhtu varem kui kahe aasta pärast, möönab ta. Kristina oskab seitset keelt, aga tema unistus on saada korralikult selgeks kümme võõrkeelt.

Praegu täidab miss modellitöö kõrval oma sponsori, Plastiikkakirurgia Fin-Est kliinikus assistendi ülesandeid. "Ma vastan küll ainult telefonile ja broneerin vastuvõtuaegu, kuid seegi on väga huvitav," sõnab ta, lisades, et kahjuks on see töö ajutine, sest asendab puhkusel olijat.

"Aga ma armastan ilukirurgia valdkonda ning mulle meeldiks ka tulevikus sellega seotud olla."

Kristina sõnul arvavad inimesed, et ilukirurgia tähendab vaid kunstrindade panekut, kuid tegelikult pole see üldse nii: "Paljud sünnitanud naised on õnnetud, kuna nende kõhunahk on välja veninud. Aga kui nad saavad ilukirurgia abil oma murest vabaks, on nad väga õnnelikud."