Inimesed

Lindsay Lohani armukeste nimekiri võib Hollywoodis vallandada lahutuste laine (22)

Marion Mänd, 17. märts 2014 07:00
HOLLYWOODI ELUEIT: Ehkki Lindsay Lohanil on olnud armulugusid nii meeste kui ka naistega, tuleb tal Hollywoodi konkurentsitule elukunstnikule Warren Beattyle järelejõudmiseks veel tublisti vaeva näha. 76aastane filmiveteran on oma rehkenduste järgi maganud ligi 13 000 naisega.Foto: AFP / Scanpix
Kümned Hollywoodi mehed on paanikas – ajakiri In Touch avaldas Lindsay Lohani (27) endiste seksipartnerite osalise nimekirja. Mida nad küll oma abikaasadele ja pruutidele ütlevad, kui kogu nimistu ilmsiks tuleb?

Ajakirja väitel kritseldas peamiselt oma narkoskandaalidest tuntud näitlejatar 36 mehest koosneva nimekirja paberilehele, kui ta koos sõpradega Beverly Hiltoni hotellis ööbis. Pooled nimed – näiteks Justin Timberlake, Colin Farrell, poistebändi The Wanted liige Max George ning Coldplay bassimees Guy Berryman – on selgelt näha, pooled on muudetud häguseks väidetavalt juriidilistel põhjustel. Ajakiri kruvib ise pinget üles, kinnitades, et mõnigi Hollywoodi armusuhe võib nimestiku täieliku avaldamise tõttu karile joosta.

USA meelelahutuskanal E! analüüsib, kes neist võivad tõesti olla Lindsay endised armukesed.

Samal teemal

Joaquin Phoenix: Lindsay on Johnny Cashi eluloofilmi staari nime küll valesti kirjutanud (J. Pheonix), aga ega kiretoimingutes õigekirja nõutagi. Kuuldused kuramaažist ringlesid 2006. aastal, kuid tookord ei tundunud allikas usaldusväärne. Ent 2010. aastal nähti paarikest klubis Voyeur koos. Midagi võis nende vahel olla küll.

Wilmer Valderrama: "Kuumade seitsmekümnendate" staar semmis Lindsayga umbes poolteist aastat. 2006. aastal pajatas Wilmer nende intiimelust Howard Sterni raadiosaates. Ta kinnitas, et Lindsay rinnad on ehtsad. Härrasmees!

Zac Efron: ehkki nii Lindsay kui ka Zac said tuntuks Disney-firma lapsstaaridena, pole neid kaht varem paari pandud. Kokku on nad puutunud küllaga, lembelugu pole võimatu.

Colin Farrell: Lindsayt ja "Aleksandri" tähte Colinit nähti kümme aastat tagasi koos palju kordi. Iirlase pressiesindaja ütleb nüüd, et nii vana klatši kommenteerimisega ta ei tegele. Küllap tähendab see romaani omaksvõttu.

Justin Timberlake: 2009. aastal sahistati, et Lindsay ja Justin miilustasid ühes New Yorgi sohvabaaris. Hiljem säutsatas näitlejatar Twitteris: "Kus on jb [Justini toonane sõbratar ja praegune abikaasa Jessica Biel] petja?" Hiljem oli säuts kadunud. Miks pidanuks Lohan endale pahandust kaela tõmbama? Ei tea. Vaevalt et tema ja Timberlake’i vahel midagi oli.

Heath Ledger: Kui "Brokebacki mäe" täht Heath Ledger 2008. aastal ravimite üledoosi suri, väitis Lohani ema Dina, et Ledger ja tema tütar olid salapaar. Lohan ütles vaid, et Heath oli tema väga hea sõber. Aga Ledgeri surma-aastapäeval kuulutas Lindsay Twitteris: "RIP HL igavesti minu ja matty südames xxL."

Paljud oletasid, et "matty" tähendas Heathi tütart Matildat. Oli Heathil tõesti enne surma Lindsayga suhe? Mine võta kinni.

Adam Levine: Kuulu järgi on Lohanil olnud põgus suhe ka Maroon 5 laulja Adam Levine’iga. Aga kellel poleks?

Garrett Hedlund: noored mängisid koos 2007. aasta filmis "Georgia Rule". Garretti pressiesindaja eitab suhet, kuid E! usub, et väike romanss neil ikkagi oli.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee