Inimesed

Elu ristteedel: kas ennustaja suudab aidata? (15)

Nataly Koppel, 15. märts 2014 10:00
Foto: rex/aop

Tee hargneb ees laiali. Suudab keegi siin maailmas ette näha, millist mööda edasi peaks minema ja mida see endaga kaasa toob? Kas inimene peaks üldse oma tulevikku uurima? Kitarrist Angela Aak, näitleja Jüri Aarma, laulja Henry Laks ja õnnelike suhete ekspert Tiina Tiitus räägivad oma kogemustest.

Angela Aak: ennustaja Edgar suutis mind tõsiselt rabada!

"Olen mitu korda endale ennustada lasknud. Tuntud oraakli Edgar Egiptiga tekkis mul usaldussuhe. Paljud asjad, mida ta ette nägi, läksid täiega täkkesse!" tunnistab kitarrist Angela Aak.

Angela läks Edgari juurde sõbranna soovitusel ega ole oma otsust kahetsema pidanud. "Mul on hea meel, et me tuttavaks saime, olen tema juures mitu korda käinud. Esimene kord jääb juba aastate taha, viimati käisin aasta või poolteist aastat tagasi. Ta pani mulle kaarte. Mõni asi on täppi läinud, mõni mitte (või pole nad lihtsalt veel juhtunud)," ei välista Angela, et Edgari ennustused võivad veelgi täide minna.

"Edgar suutis mind üllatada, kohe tõsiselt rabada! Me ei olnud enne kaartide panemist omavahel absoluutselt tuttavad, kuid ta rääkis mulle väga palju isiklikke asju: minu elukulgudest, suhetest teiste inimestega, tööst," oli Angela üllatunud, kui täpselt Egipt suutis tema minevikku näha. "Ta rääkis minu minevikust väga isiklikke asju, mis puudutavad minu vanemaid ja millest ma ei ole meedias kunagi ühtegi sõna poetanud." Muide Edgar nägi ette ka tema tülliminekut Blacky solisti Lea Liitmaaga ja bändi laialiminemist.

 

Arvamustest loe edasi juba paberlehest või tasulisest veebiversioonist!

 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.05.2014
Horoskoobiusku Krista: "Patuhoroskoobi järgi on Sõnn-mees paipoiss, aga tegelikult…"
29.03.2014
Mida, kuidas ja kui täpselt ennustavad päevahoroskoobid?
28.03.2014
Ravitseja pani naised endaga seksima "täiesti seletamatul moel"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee