Film

Endlas esietendub noortekomöödia "Totaalselt sinust üle" 

Toimetas Kristin Aasma, 13. märts 2014 11:56
Endla noortekomöödia "Totaalselt sinust üle" peaosalised.Foto: Endlla teater
Laupäeval, 15. märtsil esietendub Endla teatri Valges saalis noortekomöödia "Totaalselt sinust üle".

"Totaalselt sinust üle" on briti kaasaegse näitekirjaniku Mark Ravenhilli särtsakas komöödia staarikultusest ja romantilistest fantaasiatest, edastas Endla teatri avalike suhete juht Katrin Maimik.

Kitty, Hanna, Sofia ja Regina lähevad oma poiss-sõpradest lahku, sest horoskoop ennustab neile säravat tulevikku ja Kitty on kõigile sõbrannadele pähe ajanud, et kõige kiirem ja kindlam viis tähestaatusesse jõudmiseks on kuulus poiss-sõber.

Siis ootavad neid igal tänavanurgal ees paparatsod, nende nägudega müüakse karastusjooke ja Brad Pitt ja Angelina Jolie ootavad neid enda juurde õhtusöögile. Tüdrukute poiss-sõbrad aga ei jäta asja niisama ja neil on varuks kaval plaan tüdrukutele väike õppetund anda.

Noortekomööida lavastaja on Enn Keerd, tõlkija Triinu Ojalo, kunstnik Evelyn Bernard.

Mängivad Endla Noortestuudio õpilased Liis Künnapas, Laura-Retti Laos, Carolina Tagobert, Nora Vahenurm, Deborah Kuusik, Triin Veli, Oskar Seeman, Mikk Pärg, Mihkel Tomberg, Carl Väljaäär, Kaspar Kast, Cardo Sommerhage.

Endla teatri Noortestuudio esimene kokkusaamine toimus 3. oktoobril 2004. aastal ning stuudio juhendajatena alustasid Endla teatri näitlejad Piret Rauk ja Enn Keerd. Kokku tuli tosinkond gümnaasiuminoort Pärnu koolidest. Tööle hakati hääle ja keha, teksti ja mõttega. Nüüdseks on stuudio järjepidevalt töötanud kaheksa aastat. Hetkel juhendab Endla Noortestuudio tööd juhendab täna lavastaja Enn Keerd.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee