Tele

Ärapanijad jätkavad vaimuelu põllul umbrohutõrjet kolmekordselt kange väetisega (9)

Toimetas Kristin Aasma, 8. märts 2014 13:01
Vasakult: Mart Juur, Ott Sepp, Gaute KivistikFoto: Kanal 2
Eesti rahva heaolu ja vaimuerksuse eest hoolitsev Kanal 2 “Ärapanija” jätkab tänasest vaimse põllu harimist. Mart Juure, Gaute Kivistiku ja Ott Sepa kolmekordne annus kangeimat väetist paneb ära umbrohule ja kasvatab kõrgeks kultuurvilja.

Täna algusega kell pool kümme õhtul jätkab "Ärapanija" Eesti vaimse põllumaa harimist. Tänaseks 10 aastat ekraanil olnud saade tahab ikka kiiremini, kõrgemale ja kaugemale ning Juurel, Kivistikul ja Sepal on vaja oma nina toppida sinna, kus viga on laita.

Samal teemal

Esimeses saates analüüsivad ühiskonna valvekoerad, kuidas mõjutab Siim Kallase kojunaasemine Eesti elu. Muuhulgas paljastavad mehed Vene infosõja Eesti televisioonis ning kuulavad salaja salvestatud telefonikõnesid.

Mööda ei saa ka suurepäraste muusikatalentide uutest hittidest.

Alates tänasest muutub ka kodumaise põnevussarja “Mägede varjud” eetriaeg. Sari on Kanal 2s ekraanil laupäeviti kell 19:35, kohe pärast “Reporter+”. Tänases osas otsustab Gruusiasse aristokraatidest sugulasi otsima läinud vanaema Imbi asja jälle tõsiselt käsile võtta. Gruusias on perekond Meekrite teed ristunud ühe kahtlase ajakirjanikest paarikesega - Arturi (Mait Malmsten) ja Stellaga (Harriet Toompere). Täna räägib aga Artur end kogematta sisse ja selgub, et tema Gruusias viibimise kavatsused on hoopis teised kui esialgu tundus.

Samal teemal

29.08.2014
Mart Juur kasvas üles koolimajas: "Läksin ühest toast teise ja olingi kodust koolis!"
22.01.2014
Mart Juur: "Kui nali ei tule välja, siis tuleb lihtsalt uus nali teha."
01.02.2013
Peeter Oja lahkus "Ärapanijast"
21.10.2012
Kati-Saara Vatmann: Juur ja Oja on kaks vana väsinud impotenti!