Foto: MATI HIIS
Anete Kruusmägi 3. märts 2014 07:00
«Eks see kunstiteostega mõõdu võtmine, võistulaulmine, on selline maitsete küsimus, aga väga tore kogemus oli,» räägib «Eesti laulul» napilt teiseks jäänud Super Hot Cosmos Blues Bandi solist Janno Reim (pildil). Viimases mõõduvõtmises Tanja ja «Amazingiga» toetas Super Hot Cosmos Blues Bandi 47% hääletajatest.

Žüriid peab Janno väga tugevaks ja auväärt seltskonnaks, nii et iga sealt saadud 10 läks otse südamesse. Päris üllatusena kahe esimese hulka jõudmine talle ometi ei tulnud. «Eks väike lootus ikka alati kuskil on!» tähendab Janno. Eurolaval bänd ennast siiski veel ette ei kujutanud. «Kui kahe sekka saime, siis mõtlesime, et nende asjade peale oleks pidanud hakkama mõtlema siis, kui see oleks kätte jõudnud.»

Bänd küll Eurovisionile ei sõida, aga ega sellepärast midagi katki ole, kõik jätkub endistviisi. «Järgmine uus lugu on stuudios valmis lindistatud, ilmutame selle lähima aja jooksul ja loodetavasti veedame üsna palju aega stuudios ning tegeleme muusikaga. See on punkt number üks,» räägib Janno. Küsimusele, kas ka järgmisel aastal võib Super Hot Cosmos Blues Bandi «Eesti laulu» finaalis leida, ta veel vastata ei oska: «Vaatame!»

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

VANAMEMM VÕRUMAALT: 3. märts 2014 16:05
Ukraina jama ja nüüd veel vale loo valimine- seda on minu jaoks ikka liiga palju...nõuan UUT HÄÄLETUST! EESTLASED, TULGE OMETI MÕISTUSELE!!!
muusikavõhik 3. märts 2014 13:31
Laul, milles mitte miski ei häiri ja kuulaks aina edasi + erilise hääle ja imagoga esitajad, oleks toonud palju hääli euroopas.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS