Inimesed

Janno Reim: iga 10 läks otse südamesse (14)

Anete Kruusmägi, 3. märts 2014, 07:00
Foto: MATI HIIS
«Eks see kunstiteostega mõõdu võtmine, võistulaulmine, on selline maitsete küsimus, aga väga tore kogemus oli,» räägib «Eesti laulul» napilt teiseks jäänud Super Hot Cosmos Blues Bandi solist Janno Reim (pildil). Viimases mõõduvõtmises Tanja ja «Amazingiga» toetas Super Hot Cosmos Blues Bandi 47% hääletajatest.

Žüriid peab Janno väga tugevaks ja auväärt seltskonnaks, nii et iga sealt saadud 10 läks otse südamesse. Päris üllatusena kahe esimese hulka jõudmine talle ometi ei tulnud. «Eks väike lootus ikka alati kuskil on!» tähendab Janno. Eurolaval bänd ennast siiski veel ette ei kujutanud. «Kui kahe sekka saime, siis mõtlesime, et nende asjade peale oleks pidanud hakkama mõtlema siis, kui see oleks kätte jõudnud.»

Bänd küll Eurovisionile ei sõida, aga ega sellepärast midagi katki ole, kõik jätkub endistviisi. «Järgmine uus lugu on stuudios valmis lindistatud, ilmutame selle lähima aja jooksul ja loodetavasti veedame üsna palju aega stuudios ning tegeleme muusikaga. See on punkt number üks,» räägib Janno. Küsimusele, kas ka järgmisel aastal võib Super Hot Cosmos Blues Bandi «Eesti laulu» finaalis leida, ta veel vastata ei oska: «Vaatame!»

Samal teemal

13. märts 2014, 07:00
"Võtame "Eesti laulu" auhinnaraha välja üheeurostes müntides ja viime käruga stuudiosse!"
3. märts 2014, 07:00
Tanja «Eesti laulu» võidust: «Mulle ei ole veel kohale jõudnud, mis juhtus.»
3. märts 2014, 07:00
Lenna: tundsin, et mul ei ole võidulugu
2. märts 2014, 01:42
Super Hot Cosmos Blues Band: teenitud võit läks Tanjale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee