«RINGVAADET» SAAB NÄHA AASTA LÄBI: Telesaade «Ringvaade» ei lähe suvisele puhkusele, vaid jätkab otse-eetriga. Saate tegemise ja tegijate nimesid hoitakse ranges saladuses.Foto: Ülo Josing (ERR)
Nataly Koppel 28. veebruar 2014 07:00
ETV menusaadet "Ringvaade" ootab ees uutmoodi telesuvi, mis tähendab seda, et saade ei lähe mitmeks kuuks puhkusele nagu varasematel aastatel, vaid jätkab otse-eetritega. "Terevisiooni" saab aga näha jaanipäevani.

"Ringvaate" suvesaate uuendusi saame lähemalt tutvustada edaspidi, kui plaanid on lõplikult paigas," andis Eesti Rahvusringhäälingu meediasuhete juht Anneli Tõevere-Kaur napi kommentaari.

Kas saade võib pisikesest Solarise stuudiost värskesse õhku kolida, nagu seda teeb Kanal 2 uudistesaade "Reporter" ja kas tele-eetrisse pääsevad Marko Reikopi ja Grete Lõbu asemel uued saatejuhid, ei saa ETV veel avaldada.

"Praeguse seisuga on alles selgumas, kas eetris näeb uusi saatejuhte, kas stuudio kolib mujale ja veel palju teisigi üksikasju. Veebruarist suveni on veel üksjagu aega, nii et tegijad jõuavad ideid koguda ja lahendusi leida, et vaatajad saaksid osa uutmoodi "Ringvaate" telesuvest," selgitas Tõevere-Kaur. ETV teine menusaade "Terevisioon", mida näeb samuti otse-eetris, kestab käesoleval telehooajal kuni jaanipäevani ja naaseb teleekraanidele sügise alguses nagu tavaliselt.