Inimesed

Birgit Varjun: häid artiste tuleb kogu aeg peale, kõigile ei jätku lihtsalt kohta

Katharina Toomemets, 5. veebruar 2014 07:00

15 KOMMENTAARI

n
Nõus/ 5. veebruar 2014 18:41
k
ka/ 5. veebruar 2014 18:38
kirjutasin selle nime (ka) all väga Birgit Varjunit kiitva kommentaari, sest ta tõesti meeldib mulle, aga kuhu see jäi? Miks ei ole siin ?
k
ka/ 5. veebruar 2014 18:20
mulle Birgit Varjun väga meeldis ja ma usun, et meeldiks jätkuvalt, aga kahjuks ei kuule teda enam! No temasugust kihvti häälega naislauljat meil siin pole olnud ega olegi vähemalt praegu. Kuna tema hääl niivõrd erineb hallist massist, siis ei juletagi teda niiöelda kasutada, sest jätab lihtsalt teised naised varju. Paistab, et tal ei ole isu ka väga trügida igale poole ja igast oma elu tavasündmusest pikalt ja laialt pajatada ajakirjanduses (nagu mõned pidevalt teevad...). Tolles staarisaates sai ju B.Varjun kiitust ja tunnustamist vägagi õigetelt otsustajatelt-hindajatelt! Miks keegi teda ei toeta-abista? Kõike-kõike head Birgit Varjunile!
l
L@SSIE/ 5. veebruar 2014 15:07
Birgit on tore inimlik inimene, teda kuulaks küll
s
sohh/ 5. veebruar 2014 14:26
Eestis on häid artiste piisavalt ja kõigile jätkub ruumi. Jagub ka häid laulukirjutajaid. Samas, kellele sa kirjutad laule, kui raadiote playlist'id koosnevad peaasjalikult "10 loost" mida mingil põhjusel mängitakse nii kaua kuni tapeet seinal tuhmub... Suur hulk inimesi teebki omad järeldused tv ja raadio põhjal, mis siit kommentaaridest ka vastu kajab. Väga häid noori muusikuid tuleb aina juurde ja inimesed/kuulajad on pigem need, kelle üldine maitse on selle kitsa ja üheülbalisuse muusikapildi loonud ja see ei ole nende noorte muusikute süü, kui inimestel puudub huvi kontserditel uut muusikat avastada. Olgem ausad, enamuse tähelepanu on fikseeritud sellele mida meedia neile ette söödab. Kui kõige selle juures on uutel artistidel veel isu üldse muusikat teha, siis on kõik väga hästi. Ja ma ei mõtle seda superstaarimootorit mis igal aastal uuesti tööle hakkab, muutes Eesti muusika pildis suhteliselt vähe. Head asjad ei tule lihtsalt kätte ja kindlasti jagub pettumusi, aga nüüd minge ja ostke pilet mõnele kontserdile, kus pole ühtegi tuttavat nime esinejate hulgas ja andke noortele muusikutele võimalus. Ja kui meeldib mõni nendest artistidest, siis ostke plaat ka ( loodetavasti on nad selle omade rahadega välja andnud ), sest arvatavasti raadiost sa neid ei kuule.
t
5. veebruar 2014 13:47
To Ants: Ma leian, et Artur Rinne ei saa rohkem enam eest ära minna, kui ta juba on...või?
a
Ago/ 5. veebruar 2014 11:40
Laulda oskavad paljud, pigem on asi selles et peale tuleb liiga vähe häid laulukirjutajad ja kui Saller või Lõhmus sulle lugusid ei tee siis ongi jokk.
l
LUGEJA/ 5. veebruar 2014 11:12
sEE ONGI MILLEGIPÄRAST TÄNAPÄEVANE JAMA,ET KÕIK TAHAVAD ÜHTE JA SAMA ASJA TEHA,SELLEPÄRAST EI JÄTKUGI MITTE KUSAGILE VABU KOHTI.VANASTI KÜLL SELLIST ASJA EI OLNUD, IGAÜKS AJAS OMA RIDA.

a
ael/ 5. veebruar 2014 10:59
Noortele tuleb ruumi anda ja areneda lasta ja ongi...
l
5. veebruar 2014 09:54
Leppland lubas ju peale eurovisioonil kikkis munaga karjumist välismaiseid turge vallutama minna? Mis juhtus? Miks ta jätkuvalt ainult eestlasi terroriseerib oma kulmuteatriga?
d
Daphne/ 5. veebruar 2014 09:36
Tegelikult tulevad õiged artistid peale. Paroodiameister pole õige laulik.
d
./ 5. veebruar 2014 08:44
daam on ennast veidi valest väljendanud, mitte "häid "artiste"" vaid NEID KRAAKSUJAID.
a
ants/ 5. veebruar 2014 07:59
mingu need Uuno Loobid ja Artur Rinned eest ara , siis saab estraadil noortele ruumi .

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee