Inimesed

Vähihaige Žanna Friske produtsent: Imed ju juhtuvad ja Žanna usub neisse kindlasti väga! (25)

Nataly Koppel, 22. jaanuar 2014 07:00
ŽANNAL ON KOGU RAHVA TOETUS: Žanna Friske elukaaslane ja pisipoja isa Dmitri Šepelev kinnitas, et nad ei ole hetkekski lootust kaotanud ning võitlevad Žanna elu eest. Loodetavasti aitab lauljannal terveneda ka vene rahva kogutud raha. Žanna isa sõnul on ta tütre raviks andnud kõik, mis tal anda oli ning sama on teinud ka Dmitri. Foto: Reuters

Lähedased on kulutanud juba kogu oma varanduse Vene lauludiiva Žanna Friske ajuvähi ravile. Viimane lootus jääb rahva toetusele, kes kogus armastatud laulja päästmiseks üle miljoni euro.

"Sellest, et Žanna on haige, saime teada mõned kuud pärast tema sünnitust. Ta on alati terve tüdruk olnud ja nüüd selline uudis.... Arstid panid diagnoosi – ajuvähk," rääkis telekanalile NTV Žanna Friske (39) isa Vladimir Borissovitš.

"Teda ei saa opereerida. Praegu on ta ravil New Yorgis. Tütre kõrval on tema ema ja õde Nataša. Ravile kulub väga palju raha. Mina olen juba kõik ära andnud. Ja Žanna elukaaslane Dima ka. Palvetame Žanna tervise pärast," jäi isa tütre raskest olukorrast rääkides napisõnaliseks.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.05.2014
Vähihaige Žanna Friske hakkas käima ja ujuma
20.05.2014
Friske elukaaslane: Žanna tunneb end tunduvalt paremini
21.03.2014
Friske isa: Žanna võttis kuus kilo alla, kuid nägemine pole taastunud
12.03.2014
Vähihaige Friske sõbranna: käime Žannaga maniküüri ja pediküüri tegemas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee