Kristina KarjalainenFoto: All Over Press Finland / Ari Lahti
Õhtuleht.ee 21. jaanuar 2014 15:05
Mullu Moskvas "Miss Universumil" Eestit esindanud eesti-soome verd Kristina Karjalainen rääkis Iltalehtile, et läks poolteist aastat kestnud läbikäimise järel oma noormehest lahku.

Eelmisel suvel kirjutas Soome väljaanne Seiska, et Miss Estoniaks valitud Kristina kallim on ungarlane Richárd Bollók. "Elame koos ja meie suhted on väga head. Ta on mu kõige suurem tugi," kinnitas Kristina tookord. Ta avaldas lootust, et õnnelik eraelu aitab tal ka novembris "Miss Universumil" särada.

Nüüd aga tunnistas Kristina: "Oleme mõlemad tülitsemisest hingeliselt väsinud ja olen ise täiesti läbi." Lahkuminek olnud siiski sõbralik. "Erilist draamat siin pole. Oleme lihtsalt täiesti erinevad inimesed, kel on erinevad sihid."

Õnneks ei saa Kristina norutama jääda. Detsembris täitus kaunitari kauane unistus – ta lasi endale paigaldada kunstrinnad. Ja tööpakkumisi aina tuleb! USA energiajoogi Monster Energy tootja valis Kristina üheks oma esindusmodelliks. Ees ootavad teisedki põnevad tööd ja reisid.

"Lähen tänavu ka paariks kuuks Hiinasse modellitööle," rääkis iludus jaanuari algul Iltalehtile. "Olen ka Facebooki kaudu mitmeid tööpakkumisi saanud, aga pean neid hoolikalt uurima, et mitte mõne petise küüsi sattuda."

Miss Estonia ihkab kõrgelt lennata – tema unistus on saada seksikatest pesušõudest tuntud USA firma Victoria's Secret modelliks.