Film

"Wall Streeti hundi" esilinastus lükkus edasi. Miks? (1)

Piret Parik, 10. jaanuar 2014 07:00
TULEVANE KASSAHITT? «Wall Streeti hundi» levitaja Bigsales OÜ esindaja usub, et filmile on oodata Eestis sama suurt edu nagu Ameerikas. «Ütlen ausalt, et selle filmi vastu on väga suur huvi,» tõdeb Silver Aberut.Foto: outnow.ch
Režissöör Martin Scorsese laineid lööv mängufilm "Wall Streeti hunt", mille esilinastust on juba mitmeid kordi edasi lükatud, jõuab Eesti kinoekraanidele kuu aja pärast.

Hittfilm "Wall Streeti hunt" pidi esimest korda esilinastuma New Yorgis 15. novembril, kuid kuna filmitegijad otsustasid linateose Ameerika Filmiakadeemia auhindade ehk Oscarite jagamisele saata, tuli film lühemaks lõigata. Seepärast toimus Hollywoodi kuulsustele mõeldud esitlus hoopis 17. detsembril.

Aga 7. veebruaril esilinastused toimuvad, lubab Aberut. "Ütlen ausalt, et selle filmi vastu on väga suur huvi. Kõik suurte saalide seansid on ette välja müüdud," lausub Aberut ning lisab, et filmile on siin oodata sama suurt menu nagu Ameerikaski.

"Wall Streeti hunt" on legendaarse režissööri Martin Scorsese ja mitmekordse Oscari-nominendi Leonardo DiCaprio uus, järjekorras viies koostööprojekt, mis põhineb finantskurjategija Jordan Belforti memuaaridel. Mees asutas 1987. aastal Wall Streeti ühe suurima maaklerifirma ning kümme aastat hiljem mõisteti ta süüdi rahapesus ja mitmesugustes finantskuritegudes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee