Inimesed

Evelin Samuel juhib sisustusportaali: sest saab põnev asi (6)

Juhan Mellik, 8. jaanuar 2014 07:00
Uus töö: Evelin Samuel hakkab jagama näpunäiteid sisustuse ja kodukujunduse kohta. Foto: ARNO SAAR
"Mulle on alati meeldinud nokitseda," põhjendab laulja ja ajakirjanik Evelin Samuel, miks ta oli kõhklematult nõus astuma uue sisustusportaali Ideesahver peatoimetaja kohale.

"Lambid, keraamika, kellad," loetleb Samuel valdkondi, mille kallal talle eriti meeldib näpuosavust proovida. "Selline käsitöö on meie perekonna geenides," kinnitab ta.

Uue väljaande sihtrühmana ei näe Samuel ainult naisi. "Suur osa aega veedab inimene ju kodus, seal peab olema mõnus ning see nõuab juba nuputamist," ei karda ta leiget publikuhuvi.

Samuel rõhutab samas, et kohe kindlasti ei pea ta ennast sisekujundajaks: "Professionaal peab omama põhjalikke teadmisi sisearhitektuurist, trendidest, tundma kõikvõimalikke ja -võimatuid materjale ning oskama lähtuda erinevate inimeste erinevatest vajadustest. Minu ülesanne on kõige selle kohta küsida ja artikliteks vormida."

Peamise väljakutsena näeb Samuel piisavalt huvitava sisu loomist: "Online-meedia on ju elusorganism, mis tahab pidevalt parimat toitu, et olla priske ja et karv läigiks."

Varem on Samuel töötanud ajakirja Tervis Pluss peatoimetaja ja Pere ja Kodu tegevtoimetajana.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee