Tele

"Mõned vaatajad ei tundnud äragi, et laval olid meie oma, Eestist pärit tüdrukud!" (24)

Piret Parik, 5. jaanuar 2014 15:00
BONNIE M: (vasakult) Sissi Benton, Monika Tuvi, Sandra Ashilevi ja Jene Walker. Etteastete selgeks õppimine ei olnud tantsutreener Monika Tuvi sõnul kellelegi väga keeruline, kuna kõik on varem lavalise liikumise ja esinemisega kokku puutunud. «Või on see siis lihtsalt kõigil veres,» mõtiskleb ta. Foto: ERR
Bonnie M koosseisus tulid aastavahetusel lavale Monika Tuvi, Sissi Benton ja Sandra Ashilevi.

"Ma teeksin seda iga hetk uuesti!" on laulja Dave Bentoni tütar Sissi esinemisest ETV aastavahetus­programmis siiani vaimustuses ja lisab, et algul ei tuntud teda isegi ära. Sissi oli üks ansambli Bonnie M liikmetest, kes vana-aastaõhtul teleekraanil kunagise megabändi laule laulsid.

Samal teemal

ETV ekraanilt sai näha suurejoonelist aastavahetuspidu, kus olid kohal nii Eesti parimad muusikud kui ka kooslused, keda kunagi varem nähtud pole (ja ilmselt kunagi hiljem enam ei näegi). Üks selliseid oli grupp Bonnie M (kunagise diskotähe Boney M kaveribänd), kuhu kuulusid kolm mustanahalist neidu ning mustanahaline mees. Ansambel esitas õhtu jooksul kolm Boney M tuntud hitti – "Rasputin", "Ma Baker" ning "Daddy Cool".

Kuigi esmapilgul tundus, et laval on võõramaist päritolu lauljad-tantsijad, tuli välja, et kõik ansambli naisliikmed on eestlased ja meesliige juba aastaid Eestis elanud ameerika tantsija.

Bonnie M gruppi kuulunud tantsutreener Monika Tuvi tõdeb, et nende bändi koosseis oli täpselt nagu originaalansamblil – kolm naist ja üks mees. "Idee ja soov sellisel kujul etteastet teha tuli ETV usinatelt ideedegeneraatoritelt. Aga bändi koosseis oli meil värviliselt tore jah!" naerab Monika.

"Peale minu oli üks grupi tüdrukutest Dave Bentoni tütar Sissi, kes on alles koolilaps ja tegeleb laulmisega, teine särav liige oli Sandra Ashilevi (kirjaniku ja lavastaja Jim Ashilevi õde), kes muidu peab juuksuriametit. Seega on kõik naisliikmed täitsa tavalised Eesti tüdrukud. Meesterahvas, kes laval ringi kargas, oli Jene Walker. Ta on pärit USAst, kuid elab Eestis ja tegeleb tantsuga," tutvustab Monika ansambli Bonnie M koosseisu.

Etteastete selgeksõppimine polnud tema sõnul kellelegi väga keeruline, kuna kõik on varem lavalise liikumise ja esinemisega kokku puutunud. "Või on see siis lihtsalt kõigil veres," mõtiskleb Monika ja lisab, et projekt oli väga lustakas ja seda teha puhas rõõm.

"Tegime Monika Tuvi tantsustuudios proove, mis kujunesid väga meeleolukateks. Oli väga lõbus!" kiidab Sandra Ashilevi, et juba bändi tantsuliigutused olid piisavalt koomilised.

Laulja Dave Bentoni tütar Sissi on esinemisest siiani vaimustuses. "Ma teeksin seda iga hetk uuesti!" ütleb ta ja lisab, et algul ei tuntud teda isegi ära. "Aga alati ei saa, sest mul on kool ja see on praegu esikohal."

Varem kuus aastat rahvatantsuga tegelnud Sissi tunnistab, et praegu ta küll tantsutrennis ei käi, ent kooli muusikalides osaledes saab ta ikka tantsida.

Dave Benton kiidab oma tütre etteasteid taevani. "Need olid suurepärased! Ma olin nende filmimisel samuti kohal, seega nägin kogu valmimisprotsessi ja pean ütlema, et salvestused on väga hästi tehtud," ütleb laulja.

Tantsija ja tantsutreener Jene Walker ei teadnud enne Bonnie Mi liikmena ülesastumist kunagisest menuansamblist eriti midagi. "Olin varem kuulnud kahte laulu, aga ma ei teadnud, et need selle bändi omad on," lausub ta. oma etteastetega jäi Jene aga rahule ning ta usub, et need meeldisid ka publikule.

"Paljud sõbrad helistasid mulle pärast saadet, tantsunumbrid oli nende meelest väga lahedad, julged ja üllatavad."

Samal teemal

25.01.2018
Dave Bentoni tütar Sissi pürgib staarisaatesse
11.05.2014
Kahe tõmmu lapse ema: ma ei julgenud mustast mehest kellelegi rääkida!