Tele

Eestimaa uhkuste seas on tänavu vaprad lapsed ja terve klass 

Toimetas Kristin Aasma, 27. detsember 2013 19:25
"Eestimaa uhkuse" žüriiFoto: TV3
Juba üheksandat korda jõuab sel pühapäeval TV3 ja EMT koostöös vaatajateni tänugala „Eestimaa uhkus". Teiste seas pälvivad erilise tunnustuse klassikaaslased, kes on aastaid üheskoos head teinud, ning mitu suure südamega last.

Tänavu on Tallinna Reaalkooli aulasse pidulikule tänuõhtule oodatud tublid inimesed Läänemaalt, Saaremaalt, Viljandimaalt, Võrust, Pärnumaalt, Valgamaalt ja mujaltki, edastas TV3. Uhkuste seas on nii elupäästjaid, külasädemeid kui ka lihtsalt väga häid inimesi, kelle kaunid teod on toonud sära paljude silmadesse. „Eestimaa uhkuse" žürii valis tunnustamiseks välja järgmised kangelased: Risto Randel, Rauno Rünno Roger ja Rasmus Post ning Danel Novikov, Melani Koov, Urmas Aun, Mia, Ly Sova, Kristiina Peetsalu, perekond Gubal, Leili Vaino ning Kaire Kebina klassikaaslased.

Seekord väärib tänu ka terve klass, kes pärast klassiõe Kaire Kebina šokeerivat surma otsustas igakülgselt tema peret toetada. Lavale on oodatud ka lapsed - väike Mia, 12-aastane Melani ning Vidruka poisid, kes kõik on korda saatnud imetlusväärseid tegusid.

Eestimaa kangelasi austab saalis eriline publik ning ka Ivo Lille loodud tänuauhinna annavad üle tuntud inimesed. Lisaks astuvad üles armastatud muusikud. Galaõhtut juhivad Annely Adermann ja Märt Treier.

„Eestimaa uhkus" on TV3s pühapäeval, 29.detsembril kell 19.30.

 

Samal teemal

06.11.2014
Märt Treier tõsteti emakeeleõpetuse sõprade auväärsesse seltskonda
30.10.2014
TV3: "Eestimaa uhkus" kutsub kangelastest teada andma!
29.12.2013
GALERII: "Eestimaa uhkus" tunnustas parimaid
16.12.2013
Vaprad inimesed kingivad elusid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee