ENNE OPPI: Miss Kristina Karjalainen on õnnelik, et tema tervis sai lõpuks korda ja tal õnnestus käia teisipäeval rinnasuurendusoperatsioonil. «Jah, minuga on kõik korras – terviseprobleem oli seotud hammastega, aga nüüd on need terveks tehtud ning ka rinnaopil käidud,» ütleb kaunitar.Foto: Nikita Tikka
Piret Parik 20. detsember 2013 07:00
"Käisin rinnasuurendusoperatsioonil, kuna minu tervis on nüüd korras ja ma ei näe plastilises kirurgias – eriti implantaatides – mingit probleemi," rõõmustab Eesti miss Kristina Karjalainen.

Sel teisipäeval täitus Miss Estonia 2013 Kristina Karjalaineni suur unistus – ta lasi panna endale kunstrinnad. 24aastane naine plaanis ilulõikust juba suvel, kuid kuna ta sai teada, et tema suguvõsas on soodumus rinnavähile ning tema vereproovid ei olnud korras, lükkus operatsioon esialgu edasi.

Nüüd on aga lõikus edukalt tehtud ning Kristina tulemusega rahul.

"Jah, minuga on kõik korras. Olen õnnelik, et lõpuks said mu hambad korda," lausub ta.

Kristina ilulõigati Eestis – Plastiikkakirurgia Fin-Est kliinikus. Kui suured silikoonid neiu endale panna lasi ning kas ta kavatseb minna ka suvel plaanitud ninalõikusele, ei soovinud Kristina rääkida: "See on inimese isiklik asi, kui kaugele ta enda muutmisega läheb. Mõnede jaoks on isegi geelküüned ja tätoveeringud liiast. Küsimus on piirides – ütlen vaid, et operatsioonist taastumine võtab aega neli nädalat."

Muide, hiljuti üllatas missi tööpakkumine, mille ta võttis rõõmuga vastu. "USA ettevõte Monster Energy valis mind üheks esindusmodelliks," paljastab Kristina.

Samal teemal

Kommentaarid  (45)

Mees 21. detsember 2013 21:58
Minule igatahes meeldib naine,kellel on loomulikud lokid ja süda hell.Ehk lühidalt naise loomulikud rinnad.Kui tead,et on kunstrinnad siis see naine on nagu kummi nukk ja ei paku enam huvi.Selliseid võib ainult kaugelt vaadata,jah selleks nad küll kõlbavad.
See ei ole ka ilus 21. detsember 2013 21:04
Kunstküüned, kunstripsmed juuksepikendused, hammaslaminaadid, meigist rääkimata. Need peidavad ju loomuliku ilu ära. kes siis selliseid tahab, k6ik peab ju loomulik olema.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS