Inimesed

Mida kinkida lapsele: kas etem on kallis mänguasi või hoopis koosveedetud aeg? (8)

LISA KOMMENTAAR

.... 20. detsember 2013 03:36
nuuhhh jahhh..mina sain ka villaseid sokke ja kampsuneid.. ja olin ikka üli õnnelik:D tänapäeva lapsed on nõudlikumad sest asju on rohkem kui meie ajal.... kahju et rahakott ei võimalda ainult kõikidel lapsevanematel oma laste soove täita..
kunagi ütles minu vanem poeg... ema mind hüütakse koolis vaseks...küsisin miks?..ja ta vastas mulle:tal pole ilusaid riideid ,mul pole firma märgiga seljakotti,miks sa mulle ei anna kooli raha kaasa?...see läks mulle hinge...ja vastasi: mõnel pole isa või ema,õnnelikku pere,mõnel venda ega õde,oma kodu,leiba... võiks siin teemasi arendada küll ja küll..aga kõige tähtsam on ikka pere.. oleneval kingitustest või siis staatusest.... OLE OMA LAPSELE ALATI TOEKS:D
kunagine laps 19. detsember 2013 17:00
Mulle küll meeldis, kui ma lapsena mänguasju sain. Vanemaga koosveedetud aeg tuleb nii või naa.
7-lapse ema 19. detsember 2013 16:13
Meie oleme alati olnud perega jõulude ajal olnud koos ja oleme ka edaspidi.
19. detsember 2013 12:55
Lapsega peab iga päev koos olema ja kingi ikka tegema,aga absurdne,kui jöuluks kingitakse mingeid 50 euroseid kinke.Ise räägitakse,kui kallis köik ja kui väike laste raha!Jöulud on ikka yllatuste aeg,mitte yksteisest yle löömine.Öpetage lastele maast madalast,,et alati pole vöimalik kallist asja osta,on ka lastel elus hiljem kergem,kui juhtub raskem aeg tulema.Ärge rikkuge laste elusid ise oma ostuhullusega ära.
kas 19. detsember 2013 11:29
...lapsega veedetud aeg on midagi ebatavalist. See on ju loomulik. See ei ole kingitus. Artiklis on mainitud, et tuleks veeta üks terve päev lapsega. Püha taevas, kassee on siis midagi äärmuslikku. Vaesed lapsed, kes sellise kingituse aastas korra saavad.
tegelt 19. detsember 2013 11:07
oleme ausad,laps ootab ikkagi kingitusi kõige enam ja mida rohkem,seda uhkem.
ema 19. detsember 2013 10:38
Arvan, et kõigile meeldib vahetevahel kingitusi saada ja neid päevi on aastas kaks.Sünnipäev ja jõulud. Ja mitte kunagi ei unusta ma nendel päevadel oma lastele kingitusi teha.Lastega tuleb nagunii aega koos veeta igal võimalusel, mitte ainult jõuludeaeg.
koos veedetud aeg 19. detsember 2013 10:02
...ei ole kingitus, vaid loomulik ja kindel asi, mjs olema peaks.