Inimesed

Karol Kuntsel: "Kolleegide tunnustust pälvida on ikka väga meeldiv!" (1)

Õhtuleht.ee, 18. detsember 2013, 07:00
TIITLIGA NÄITLEJA: «Korralik ja tavaline koormus, ei midagi üle mõistuse suurt,» naerab 115 etenduskorda mänginud Vanemuise näitleja Karol Kuntsel, kes pälvis teatri draamatrupi jõulupeol tiitli «Kõige hõivatum draamanäitleja». Foto: ALDO LUUD
"Korralik ja tavaline koormus, ei midagi üle mõistuse suurt," naerab Vanemuise näitleja Karol Kuntsel, kes pälvis teatri draamatrupi jõulupeol tiitli "Kõige hõivatum draamanäitleja". Karoli kontole on sel aastal kogunenud 115 mängitud etendust.

"Kolleegide tunnustust pälvida on ikka väga meeldiv, muidugi on mul hea meel," ütleb Karol, kelle lisaks "Kõige hõivatuma näitleja" tiitlile valisid kolleegid ühtlasi parimaks meespeaosaliseks lavastustes "Üksildane lääs", kus ta mängib Colemani ja "Minu järel, seltsimees!", kus tema kehastada on Gerry Buss. Mitutpidi tunnustatud Karol poetab naerdes, et on olnud rahumeelne tööaasta, midagi märkimisväärset pole juhtunud: "Ehkki väikesi apsakaid on juhtunud, pole ma katastrofaalselt midagi puusse pannud."

Kui Karol valiti lõppeva aasta tööde põhjal salajase hääletuse tulemusena parimaks meespeaosaliseks, siis parima naispeaosalise tiitiliga pärjati Marika Barabanštšikovat Nataša Ogarjova rolli eest lavastuses "Utoopia". Parima naiskõrval-osa preemia sai Maria Soomets Alicia Courtney rolli eest lavastuses "Minu järel, seltsimees!".

Parima meeskõrvalosa preemia läks Aivar Tommingasele mister Laveri kehastamise eest lavastuses "Minu järel, seltsimees!" ning Gustavi osas lavastuses "Paplid tuules". Parimaks lavastajaks peavad kolleegid aga Tanel Jonast, kellele tõid tunnustuse Martin McDonaghi draama "Üksildane lääs" ja Ray Cooney farsi "Minu järel, seltsimees!".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee