Paul Walker.Foto: Reuters/Scanpix
Õhtuleht.ee 14. detsember 2013 09:50
Eelmise kuu lõpul kohutavas liiklusõnnetuses hukkunud "Kiirete ja vihaste" näitleja Paul Walkeri lähedased kahtlustavad portaali TMZ väitel, et näitleja sõbra roolitud ülikiire ja -tundlik Porsche sportauto võis teelt välja vastu puud paiskuda tänavamärgistuse tõttu.

Jutt on asfaldipinnast kõrgematest ümmargustest plastmarkeritest, millega eraldatakse sõiduradu. Pärast teelt välja paiskumist lahvatas auto põlema ning kardetakse, et Walker ei pruukinud otsekohe surma saada, vaid jäi Porschesse lõksu. Näitleja surnukeha arvatavasti tuhastatakse ja matuseteenistus tuleb privaatne.

Samal teemal

Kommentaarid  (16)

hahaaa 15. detsember 2013 11:06
Ikka keegi või miski muu, mitte aga nad ise! Mingu .........
hmm 14. detsember 2013 18:38
to jobu: porchel on kütusepaak ees, aku on ees. põlema lähevad autod isegi väiksemal kiirusel tehtud avariidest. süttis auto arvatavasti siiski elektrisüsteemi lühisest. kuna tegu oli porchega, see auto ongi mõeldud sõitma väga kiiresti. kui tõesti see teemärgistus pani auto kas hüppama või keeras auto spinni, siis pole tegelikult süüdi väga see kiirus. selline õnnetus võib juhtuda ka 100 km/h kiiruse juures. lihtsalt halbade juhuste kokkulangemine milleks oli teemärgistus, puu mille vastu auto põrkus ja auto süttimine.
kui kaks inimest on juba surnud, siis kellele te karjute seda kiiruse teemat? surnutest halba ei räägita ja oli kuidas oli, saage üle oma kismast.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS