Vivian (Elisabet Reinsalu)Foto: TV3
Õhtuleht.ee 9. detsember 2013 21:37
Esmaspäeva õhtul alustas TV3s uus kodumaine telesari "Kartulid ja apelsinid". Sarjast inspireeritud testis oli pärastlõunaks osalenud juba ligi 40 000 naist, kellest 37 680 said tulemuseks "kartul".

End testida saab jätkuvalt aadressil: vivian.ee Ühtlasi on seal ka üldine info testijate tulemuste kohta.

Kartuliteks ja apelsinideks jaotab naised uues avameelse sarjas psühholoog Vivian Volkonski (Elisabet Reinsalu), kes tänu oma rabavale väljaütlemisele saab ootamatult populaarseks ning kelle vastuvõttudel räägitakse asjadest, millest naised tavaliselt vaikivad.

Lisaks Elisabet Reinsalule teevad sarjas kaasa ka Kaie Mihkelson, Egon Nuter, Kersti Tombak, Kaisa Selde, Aarne Soro, Viire Valdma, Ene Järvis, Marika Korolev, Karin Rask, Ireen Kennik jpt. Ühe võtmetegelasena näevad vaatajad ka lauljat Lauri Liivi.

Kuni pühapäevani on Tallinna kaubamaja naistemaailma kohvikus Amps avatud sarjast inspireeritud kohtumispaik, kuhu oodatakse kõiki tõelisi naisi kohvitama, apelsinist ja kartulist inspireeritud päevapakkumisi ja üllatusi nautima ning loomulikult end kohapeal testima.

Samal teemal

Kommentaarid  (37)

irvv 10. detsember 2013 20:02
Ja siis tehaksegi nende lamedate testide põhjal ka kartulite välimus maha! Oled kartul, siis järelikult oled hall, igav kui hiireke, sul puudub igasugune loomingulisus, sul puudub igasugune ISELOOM!( aga mida tähendab üldse iseloom? minu jaoks on need apelsiinid olemuselt nõrgad ja lõdva püksikummiga!), ... Täiesti vastuoluline, ilma sisuta ja igav seriaal! Juba reklaamiga oli selge, et tegemist on üksikute naiste väljamõeldisega, kellel on haiged fantaasiad realiseerimata ja ootavad vaid APELSIINILIKKU luba selleks! irw
fasfa... 10. detsember 2013 18:14
...sul on õigus, kartulist saab kõhu korralikult täis, apelsin aga rohkem nagu magustoiduks või garneeringuks...., aga võrdlus on õige, ajutine suutäis, natuke maiustad ja tunned, kuidas juba magu nõuab miskit tahedat!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS