Saund

Trubetsky esitleb Vennaskonna kontserdil värsket raamatut 

Toimetas Kaspar Käänik, 4. detsember 2013 15:22
Foto: Andres Keil
7. detsembril toimub kontsertklubis Rock Cafe ansambli Vennaskond kontsert, mille raames esitleb Tõnu Trubetsky ka äsjailmunud raamatut ""Hukkunud alpinisti" hotelli müsteerium". Samas tuleb esmaettekandele Vennaskonna värske lööklaul "Meister ja Margarita". Kontserdi erikülalisena esineb Telly Addicts.

""Hukkunud alpinisti" hotelli müsteerium" on Tõnu Trubetsky, Tõnu Trubetsky jr. ja Tom Claude Trubetsky romaan, mis on järjeks Arkadi ja Boriss Strugatski jutustusele ja Grigori Kromanovi samanimelisele mängufilmile ""Hukkunud Alpinisti" hotell", sellega sarnane, samad tegelased, pluss veel uusi värvikaid tegelasi, nagu näiteks Bulgaaria agent Emil Boev, James Bond, Kaspar Jancis, Soome president Urho Kekkonen, suusaäss Toni Sailer jt.

See on detektiiviloo sugemetega teaduslik-fantastiline romaan inspektor Glebskyst, kes raamatu alguses on lõksus eraklikus mägihotellis, hiljem aga töötab taksojuhina Pariisis, seikleb Tiroolis, põgeneb Soomes mõrvas kahtlustatuna politsei eest jne. Tempokas lugu on kirjutatud humoorikas võtmes.

Samal teemal

17.03.2016
Tõnu Trubetsky: olen pungi ammu unustanud
25.10.2014
"Jube imelik pidu oli – Vennaskond mängis ja pärast tehti videodiskot!"
12.08.2014
Punk on surnud? Ansambel Vennaskond käis panga suvepäevadel!
17.03.2014
Vennaskond sai 30. sünnipäeva puhul kingiks rokiseinale omanimelise tähe

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee