USA filminäitleja Paul Walker hukkus autoõnnetuses.Foto: AP/Scanpix
Toimetas Kaspar Käänik 1. detsember 2013 10:28
Kassahittidest "Kiired ja vihased" ("Fast and Furious") tuntud USA filmitäht Paul Walker hukkus Californias auotõnnetuses.

Õnnetus leidis aset laupäeval kella 15.30 ajal Californias Santa Claritas pärast seda, kui 40aastane Paul Walker naasis heategevusorganisatsiooni Reach Out Worldwide ürituselt. Ta istus oma sõbra Roger Rodasi juhitud Porsche kõrvalistmel. Paraku kaotas juht valesti valitud kiiruse tõttu sõiduki üle kontrolli, misjärel paiskus see vastu laternaposti.

Los Angelese maakonnašerifi kinnitusel süttis punane Porsche Carrera GT põlema. Mõlemad mehed jäid tulle ning hukkusid sündmuspaigal. Kõik see juhtus vaid 270 meetri kaugusel pargist, kus heategevusüritus toimus.

Samal teemal

Kommentaarid  (92)

R.I.P 13. detsember 2013 18:55
See tundub mulle ebanormaalne, et teda pole enam . tõesti jube kahju, nutt tuleb lausa peale teda vaadates. ta tegi head ja sai vastu selle . väga kahju et just nii hea inimene läheb ära ! ta oli legend minu idol nüüd on PAUL WALKER inglite juures ,puhkas rahus vennas Paul jään sind igatsema! Oled kallis, ja oled alati meie südames ... Puhka rahus, me jääme sind igavesti südames hoidma . ja ei unusta iial Su erakordselt armsat naeru. REST IN PEACE nii kahju appi
Indrek2 Vastus 5. detsember 2013 19:55
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS