Laulja Airi Ojamets.Foto: TAIRO LUTTER
Publik 28. november 2013 08:23
Veel aasta tagasi nime Ojamets kandnud lauljanna Airi Vipulkumar Kansar, kel on 12- ja 17-aastane poeg, ootab oma indialasest abikaasa Vipuliga esimest ühist last.

"Uusi fotosid ja lähemalt rasedusest saab aga lugeda homsest ajakirjast Naised," ei tahaAiri rohkem detaile jagada, kinnitades vaid rõõmsalt, et on tõepoolest rase.

Dahodist pärit mees Vipul Kansar kohtas blondi eestlannat internetis alles eelmise aasta juunikuus, kuid Times Of India kõneles sellest detsembris, kui nad abiellusid, kui "internet ühendab" imest.

Täispikk artikkel Publikus.

Samal teemal

Kommentaarid  (22)

See on küll 22. detsember 2013 13:10
õige, et mõni naine kaotab mõistuse teises nooruses.Vaesed pojad, mis nemad peavad tundma,
On neid 22. detsember 2013 13:09
ennegi nähtud,kes meedias pasundavad, et nüüd see ainuke ja õige ja oi kui suur armastus. Vaatame viie-kuue aasta pärast. Pole see nii lihtne ühtigi. Need murjamid tahavadki iga hinna eest sealt murjamitemaalt ära tulla ja heaks vahendiks seda teostada ongi valge naine. Küll võib eesti naine ikka loll olla. Meie mitmekorruselises majas elab ka üks murjam egiptimaalt koos eesti naisega, treis teisega lapsegi. Pidevad üürivõlglased, võib öelda, et maja ainukesed suured võlglased, sest raha, mis on , tuleb saata tervele suguseltsile egiptusesse. See mees peab tervet oma suguseltsi seal üleval.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS