Saund

KUULA: Kõrsikutel ilmub uus album!  (2)

Õhtuleht.ee, 25. november 2013 15:35
KõrsikudFoto: Tairo Lutter
Kõrsikutel ilmub 2. detsembril uus album "Heli jälgedes" ning selle esitluskontserdid toimuvad alates 4. detsembrist üle Eesti.

"Kõrsikud" – Andrus "Bonzo" Albrecht, Jaan "Orelipoiss" Pehk ja Alari "Päss" Piispea, esitavad eestikeelseid lugusid nii eesti kui välismaistelt autoritelt ning samuti ka omaloomingut.

Nende lugu "Suuda öelda ei" saavutas selle aasta "Eesti Laulu" telesaates suure menu, olles sealjuures žürii lemmik. Lisaks eelmisel aastal ilmunud plaadile "Kolme peale", ilmus selle aasta suvel album "Sinu südames", mis on selle ilmumisest alates olnud Eesti plaadimüügi edetabeli tipus.

Kuna uut loomingut tuleb järjest peale ning kolmik on hetkel väga produktiivne, siis on novembri lõpus ilmumas ka juba nende kolmas plaat, pealkirjaga "Heli jälgedes". Uuel plaadil kõlavad laulud, mille on omal ajal kuulsaks laulnud legendaarne Heli Lääts, seda muidugi Kõrsikutele omases võtmes.

Detsembris tutvustavad "Kõrsikud" oma uut plaati mitmete talviste kontsertidega üle Eesti. Lisaks uue plaadi lugudele tulevad kontsertidel esitamisele ka Kõrsikute vanemad armastatud lood.