Tele

PILDID: modellimajast toitu kaasa krabanud Maria: „Nälga ma ju kedagi ei jätnud!" (72)

Mari-Leen Albers, 5. november 2013 18:03
Maria sai saatest juurde palju enesekindlust ja kuigi ta kahetseb, et ei osanud oma võimalusi saates maksimaalselt ära kasutada, ei kahetse ta seal osalemistFoto: Gunnar Lilles
Esmaspäeva õhtul selgus, et „Eesti tippmodellist" peab lahkuma unise olekuga Maria. Kanal 11 jätkusaates aga oli lõik, kus Maria modellimajast kastiga toitu kaasa hiivas.

Kanal 11 saade jätkus sealt kus Kanal 2 saade pooleli jäi ehk Maria sõitis tagasi modellimajja, et oma asjad pakkida ja lahkuda. Maria oli juba uksest väljas, kui ta tagasi pöördus... "Võtan midagi kaasa..." Ja asus kasti laduma jogurteid, mune, kurki ja muid modellimajas leiduvaid toiduaineid. 

Samal teemal

„Süüa võtsin omaalgatuslikult kaasa!" kinnitab Maria Õhtulehele, kuid lisab, et uuris saatemeeskonnalt, kas ta seda teha võib ning sai jaatava vastuse. „Seal oli süüa ülearu. Leian, et kui on võimalus niisama võtta, siis miks mitte seda võimalust kasutada? Ma ei näe selles midagi erikummalist, ning ma ei saa aru, miks sellele viltu vaadatakse," imestab Maria. „Nälga ma ju kedagi ei jätnud!"

Juba varasemates saadetes tuli välja, kuidas Maria toitu austab ja saates sõi ka teiste poolt alles jäetud toitu. „Mulle ei meeldi, kui toit ilmaaegu raisku läheb. Sellest söögikraamist jätkus mul mitmeks nädalaks!" rõõmustab noor naine, kelle modellitee saates poolikuks jäi ning kes jätkas sügisest õpinguid Tartu Ülikoolis.

Maria sai saates mitu korda hurjutada oma hajameelsuse, võtetel magamise ja haigutamise eest. „Ma ei jõua ära kahetseda, et ma ei teadnud, et võtetel haigutada-pikutada ei ole sünnis. Ma ei tulnud selle peale, et see võiks halvasti mõjuda," räägib Maria tagantjärele.

„Algul ma pelgasin end telekast vaadata, eriti kartsin, et mu hääl kõlab liiga peenikesena. Ilma meigita ma siiski enam kusagile ei roni. Kui aus olla, siis tunnen end selle saate kõige rumalama inimesena. Mitte televaatajate ees, vaid just kohtunike ja kaasvõistlejate silmis," tunnistab Maria. „Mitte kellelgi ei läinud saates nii halvasti kui mul, olen selles kindel!"

Samas tunnistab Maria, et ei kahetse, et saates osales. „See oli hea võimalus end tõestada... Kuid kahjuks ma ei kasutanud seda piisavalt hästi ära," räägib Maria ja tunnistab, et mõistab kohtunike otsust. „Saan aru kohtunike otsusest Kristiina-Liisa kasuks - ta on ju nooruke veel, mina aga olen vanamutt," naerab 22aastane Maria.

Maria on uhke, et ta kaamerate ees kordagi ei nutnud. "Leian, et kaotada peab oskama väärikalt, mitte kaamera ees pillima hakkama."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee