Corey Feldman.Foto: SIPA/Scanpix
Õhtuleht.ee 26. oktoober 2013 15:16
1980ndate populaarsemaid lapstähti Corey Feldman kirjutas elulooraamatu “Coreyography: a Memoir”, mille kaante vahel väidab, et nii tema kui ka elavate kirjast lahkunud kolleeg Corey Haim sattusid Hollywoodis varitsevate seksikiskjate räpaste küüniste vahele.

Feldmani sõnul olevat Haim talle pihtinud, kuidas tähtsad Hollywoodi asjapulgad olevat teda veennud, et kõigil noortel poistel on filmitööstuses tegutsevate meestega seksisuhted ja see olevatki täiesti normaalne. Üks jultunud pedofiil olevat Haimi võtteplatsil treilerite vahel vägistanud. 38aastaseks elanud Haim suri 2010. aastal pärast aastatepikkust narkosõltuvust üledoosi.

Enda elust meenutab Feldman seika, kuidas üks mees, keda ta raamatus nimetab Roniks, olevat ta enese assistendiks palganud ning siis seksuaalselt ära kasutanud. Enne seda olevat ta noormeest narkootiliste ainetega uimastanud.

Feldmani sõnul kubiseb Hollywood pedofiilidest ja seepärast manitseb ta auahneid lapsevanemaid, et nood ikka hästi järele mõtleksid, kuhu oma võsukese saadavad.

Feldmani kuulsamaid pihiisasid oli kunagi ka Michael Jackson, kuid näitleja kinnitusel ei püüdnud laulja kunagi teda seksuaalselt ära kasutada, nagu väidavad Jacksonit pärast surmagi saatvad kuulujutud. “Vastupidi, temaga koos viibimine andis mulle süütuse tagasi. Tema pöörasest maailmast sai minu õnnemaa. Temaga koos tundsin end uuesti nagu kümneaastane,” lausub Feldman.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Limey 27. oktoober 2013 08:26
Tegelikult ei öelnud Feldman midagi uut. Pedofiilide seltskond võib tegutseda üsnagi kõrgel tasemel ja nad ei tunne piire. See tähendab, et võrgustik võib ulatuda üle mitme maa ja isegi kontinendi. Lugesin kunagi lugu ühe maa ajakirjanikust, kes uuriva ajakirjanikuna loobus lõpuks asja uurimisest, sest avastas, et niidid viivad isegi valitsuse tasemele. Kui ma ei eksi, siis oli selleks maaks Itaalia, aga nagu ütlesin, ma võin eksida. Need, kes vahele jäävad, on lihtsalt jäämäe tipp ja nn. üksiküritajad. Näiteks piltide levitajad tahavad sellega raha teenida, sest olemata ise pedofiilsete kalduvusteta, koguvad nad seda jälkust, et seda pedode grupeeringutele maha müüa. Viimased on nõus selle rõveduse eest maksma päris suurt raha, sest ametlikke kanaleid pidi ei pruugi neid ju saada.
meesterahas 26. oktoober 2013 16:20
Tuleb mainida seda,et tänapäeva meestevägistajad keda kaitsevad sotsiaal ministri 30 000 . toetus rahad on nii vaimuvaesed,et tekib küsimus normaalsete inimeste mõtlemise võimekusest ja normaalsest riigivõimust???

SISUTURUNDUS