Inimesed

Jüri Homenja: «Võib olla kunagi tuleb ka aeg, kui ma ei pea enam kõrtsides esinema.»

Jaanus Kulli, 21. oktoober 2013, 07:00

26 KOMMENTAARI

l
lugeja/ 25. oktoober 2013, 14:20
Mina ei arva Homenjast peale seda enam mitte midagi,kui ta ütles, et on ilusam kui Elvis Presley ja laulab paremini kui Elton John.
v
Viiene Toots/ 24. oktoober 2013, 14:19
Jürka! Pane edasi, Su laulud on erilised.... Sul pole vaja kuulsust, arvan, Sa ei ihalda sedagi....., vaid elamist....!!! Sa teenid täismaja kõrtsiga rohkem ja oled rahul kui tühja saali ees oma annet tõestada.... Tuld, ainult tuld ja edu!!!
b
bll/ 22. oktoober 2013, 01:00
Mis halb publik seal kõrtsis ikka on, keskpärasele eestlasele on seal hinnad kindlasti krõbedad. Homenja oskab oma leebel moel rahvamajades inimesi sütitada; mingi osolin ei peaks teda solvama.
k
21. oktoober 2013, 22:56
kurat, see ott on ikka andekas küll.
aga jah, kohtunikud lähevad väga ülbeks kätte
sander oma sabaaluse naljadega mõjub magu kolhoosi loll saamata karjak naistekarja sees
need riimid ja luuletused-tule taevas appi, häbi kuulata
kohtunikke võiks ka hinnata kategoorias-kes teeb kõige lollemat nägu
"
@17.06/ 21. oktoober 2013, 18:53
"@Aga nii kõrge inteligentsiga inimene tavaliselt ei tegele enda kiitmisega. "
Ma ei ole poole sõnagagi ennast kiitnud, ma lihtsalt ütlesin, et mulle meeldib selline muusika, mida ma mainisin - ma ei ole öelnud, et see parem on, kust Te selle võtate? Ma ei ole ka mitte midagi öelnud oma intelligentsuse kohta, ausõna. Masinkirja olen koolis õppinud ja lihtsalt mainisin, et viga juhtus kiirustamisest, et kui Teie kiirustate, siis ka juhtub - nagu ülal Teie tsitaadist ka näha on.
Kui Teie nägide parodeeritud laulus sügavat mõtet, siis palun ehk avaksite selle mullegi.
Kui Te oma kommentaaris lähtusite sellest, et ma kõrtsis ei käi - siis Te ei tea ju, miks. Mul lihtsalt ei ole selleks raha :).
t
to teine naine 15:15/ 21. oktoober 2013, 17:06
ja jaa, eilsel laulul ei olnud sõnumit, tubli oled... aga oma muusikaeelistusi poleks pruukinud nii üksikasjalikult ette kanda, keda see peaks huvitama, igal oma maitse, ei ole siin tarvis midagi tõestada kellelegi, saime, saime juba aru kui mittekeskpärase inimesega on tegu, isegi kirjutab/trükib kiiremini kui keskpärane inimene. Aga nii kõrge inteligentsiga inimene tavaliselt ei tegele enda kiitmisega.
h
hehh.../ 21. oktoober 2013, 16:55
To JH on üldse endast liiga heal arvamusel.Kõrtsi sa ainult laulma ju sobidki! Naistele pidi väga peale minema selline piimalõuast artist.Pole sa midagi nii hea kui ennast arvad olevat. Kui oleksid,siis vaevalt sa enam ammu kõrtsides laulaks.Lase nina natuke maale ligemale!!!
n
Naine teisele naisele:-))/ 21. oktoober 2013, 16:05
Ei ole "surmtõsine". On olemas eetika, mis ka meelelahutuses ei pea kaduma. nalja saab teha ka teisi alandamata. See on igale artistile sobimatu, kui ta teist püüab alavääristada. Parodeerimine pole alandamine. Pealegi on žüriis ju ainult üks mees, kes üldse midagi muusikast jagab, Osolin. Tema on seejuures üsna taktitundeline. Ju siis intellekti rohkem...

t
teine naine/ 21. oktoober 2013, 15:15
kommentaatorile @to teine naine, kes kirjutas: " to teine naine / 14:14, 21. okt 2013
oih kui peen kui peen, pole kuulnudki, ei ühest teisest ega kolmandast "trudatuurist"(ei tea, kes see veel on), kuidas sa siis oskad hinnata, kuidas parodeerimine õnnestus.Ja kus on alfi kommentaaris kirjas, et ei tohiks parodeerida, mõnitama ei pea parodeeritavat kohtunike poolt, sellest on jutt."
Ei ole siin mingist peenutsemisest juttu, vaid sellest, et maailmas on nii palju muusikat, mida kuulata, mida inimene ei jõua oma elu ajaga ära kuulata, miks peaks siis raiskama oma elu halvale muusikale, eriti veel sõnumita muusikale - eilsel laulul ei olnud ju sõnumit? Pigem juba looduse hääled? Ajakiri "Eesti Loodus" üllitas kevadel Eesti laululindude plaadi, olen suve läbi õppinud ära tundma laululinde, tõsiselt kohe, igal juhul keskpärasest trubaduurist või diskomuusikust etem. JH laulu lasti enne paroodiat, selle järgi ütlesingi, et oli väga hea paroodia. Rohkem ma tõesti tema esinemisi näinud ei ole, kahjuks või õnneks, kust mina tean, ei ole võimalust olnud. Kõrtsis ma ei käi - kas peaks? Ehk asi ka selles, et üldiselt eelistan tõsist (klassikalist sümfoonilist) muusikat - seda ei ütle ma ka eputamiseks, vaid nii lihtsalt on. On mõned rockmuusikud, kes mulle samuti meeldivad, mõned jazzmuusikud (Voorand, Hanson), ja eriti pärimusmuusika (Vägilased, Rüüt, Pokinen), kuid põhiliselt klassika. Ja sellest ühest täheveast suudab iga kirjaoskaja üle lugeda - kui kommentaator, kes mulle vastas, kirjutaks masinal/arvutil sama kiirusega, siis usun, et juhtuks ka mõni täheviga sisse.
õ
Õie/ 21. oktoober 2013, 14:57
Julged unistused ,väga julged! Paraku ei ole ka naistemeeste elu siiski vaid püksiluku kallal urgitsemine ,naiste ärakasutamisele/petmisele on seesuur STAAR sattunud vastupidisesse olukorda ... kust tal pole pääsu ei mitukümmend aastat noorema armukese omakasu küüsist ega paarikümneaastasest laenuorjusest! Pikka iga Jürile ,pea vastu!
k
kindlasti/ 21. oktoober 2013, 14:33
tuleb kui laulmisest üldse loobud.
t
to teine naine/ 21. oktoober 2013, 14:14
oih kui peen kui peen, pole kuulnudki, ei ühest teisest ega kolmandast "trudatuurist"(ei tea, kes see veel on), kuidas sa siis oskad hinnata, kuidas parodeerimine õnnestus.Ja kus on alfi kommentaaris kirjas, et ei tohiks parodeerida, mõnitama ei pea parodeeritavat kohtunike poolt, sellest on jutt.
m
MuppetidTeavad/ 21. oktoober 2013, 13:19
Tombab kaane peale ja ongi asi klaar!
e
et nagu/ 21. oktoober 2013, 12:42
kas ta ise just ei öelnud, et võiks emakeeles teha ja võõrkeelsed kõrvale jätta? tema emakeel on vit nagu ukraina keel? eesti keeles lauldes mõnitab küll meie keelt :(
t
tony/ 21. oktoober 2013, 12:08
mina keeran alguses, siis kui Sander luulesalme loeb, hääle maha
vastik, vastik
t
teine naine/ 21. oktoober 2013, 11:44
alfile: mina ei ole ka kordagi kuulnud ei live'is ega raadios/teles? tean JH nime nii nagu teiste trudaduuride (Sulo, Toomas Anni) omigi ainult tänu meediakajastustele. Kui paroodiasaates ei tohi parodeerida, siis mis selle saate mõte on? Ei olnud ju midagi õelat.

v
värdi/ 21. oktoober 2013, 11:42
Jüri-parem oleks kui seda aega ei tuleks sest kõrtsid on publik ja publik on sissetulek.pigem kaks õhtut kõrtsis kui üks hõreda saaliga kontsert.
a
alf/ 21. oktoober 2013, 11:00
Mind ka natuke häirisid mõne kohtuniku kommentaarid. Ta võib meeldida või mitte, aga ei ole vaja sellist üleolevat suhtumist stiilis- kas sellised lauljad on olemas jne. Tal on oma publik olemas ja küllap siis ka piisavalt tuntud ja kuulus- et parodeerimist väärib selles saates.
t
Tuleb, Jüri, tuleb see aeg kindlasti!/ 21. oktoober 2013, 10:05
Aga siis, kui sa oled juba vana ja väsinud.....
t
teine naine/ 21. oktoober 2013, 09:48
naine, kas peab üht kerget meelelahutussaadet võtma nii surmtõsiselt?
n
Naine/ 21. oktoober 2013, 09:30
Olgu Homenjaga, kuis on, aga solvata, alandada parodeeritavat ei tohiks ja üleolekut ei sobiks saate tegijatel näidata. Inetu on vaadata ja kuulata, kuidas väikese Eesti tegijad naeravad nende üle, kes neist tunduvalt kuulsamad ja maailmas tuntud artistid on. Näiteks Gerli tundub jabur oma inetute kommentaaridega, Vaarik ütleb endiste artistide kohta väga inetult, Elina ei tea isegi osasid parodeeritavaid, mis hindaja ta siis on? MIngi respekt peaks jääma, meeldigu too artist või mitte!
e
Ei saa sa sellest/ 21. oktoober 2013, 09:05
"rongist" maha...Lihtsalt kodus istudes muutub elu mõttetuks...Olen sama vana kui sina,ja olen mõlgutanud mõtteid koju jääda.Kuid peale puhkepäevi lähen rõõmuga tööle,sest kodus istudes lähevad kondid kangeks.lebotades ei oska enam asendit valida,sest kõik kohad valutavad lesimisest...Ja seltskond,mis tööl ootab! On küll ka selliseid nägusi ja isiksusi,kes ei meeldi,kuid rohkem on neid,kes päeva röömu toovad.Laiskust ei saa õppida,vaid laisana juba sünnitakse.Ja raha pole kunagi palju.
l
Lang/ 21. oktoober 2013, 08:53
Estonia kontserdisaal ootab!
m
mees/ 21. oktoober 2013, 08:26
Loodan, et Jüri ei solvu Otti esituse peale. Ott oli päris lahe ja sai kõvasti naerda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee