Inimesed

Miley Cyrus on vaimselt haige? (15)

ÕL, 19. september 2013 07:20
Miley CyrusFoto: Getty Images/AOP
Kliiniline psühholoog Nicole Knepper, kes peab Ameerikas populaarset blogi «Moms Who Drink And Swear», väidab, et lauljatar Miley Cyruse viimaste nädalate käitumine vihjab meeleolu- või isiksusehäirele. 

«Tema hüperseksuaalsus, impulsikontrolli puudumine, äkilised tujupöörded, narkootikumide tarbimise tunnistamine, kompulsiivne säutsumine Twitteris ja rahalaristamine, ärrituvus ja vaidlushimu, unehäired, lemmikloomade kokkukuhjamine – kõik see ei ole täiskasvanule kohane käitumine,» sai psühholoog oma blogis maha pika hälbenimekirjaga.

Selline käitumine olevat omane psüühiliselt häiritud inimestele või kroonilistele mõnuainete kuritarvitajatele. Isegi arvestades, et kuulsus muudabki inimesi ekstsentriliseks, olevat Miley vindi üle keeranud.

Miley käitumine olnud kõmupressi allikate väitel liig ka tema näitlejast kihlatule Liam Hemsworthile – mõne päeva eest teatas paar kihluse katkestamisest. Miley enda pärast ei muretse, vaid kärgatas värskes intervjuus, et temast saab peagi kogu meelelahutusmaailma valitsejanna.

Samal teemal

11.10.2013
PILTUUDIS: Poolpaljas Miley läitis MTV galal kanepipläru
10.08.2013
Hööritamine maksis Mileyle Vogue’i kaane
05.08.2013
Miley on erootilise numbri üle uhke
04.08.2013
Iiris Miley Cyruse skandaalsest esinemisest: see ei kukkunud tal lihtsalt välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee